Wpis z mikrobloga

@gaska: dzięki, chociaż nadal nie wiem czy mając kupiony bilet czasowy w skycash mogę jechać takim 9xx. Widać komunikacja miejska nie jest dla mnie i lepiej pozostać przy samochodzie i Taxi.
@Diabl0: Na moje oko bilet to bilet, więc nie powinno być problemu, ale kto ich tam wie tak naprawdę. Ja też niezbyt kocham komunikację i dlatego jeżdżę rowerem. Ale zimą niestety trzeba będzie się przesiać na mpk.
@gaska: ja rower traktuje jako rekreację i złe sie czuje w mieście na asfalcie - wiec rower jako środek komunikacji odpada. Tyle namawiają na komunikacje miejska a tu nie dość ze nie ma konkretnej informacji co komu Olę płacić to jeszcze autobusy sie spóźniają a pózniej przyjeżdżają dwa naraz tej samej linii...
@Diabl0: Kwestia przyzwyczajenia tak naprawdę, ale rozumiem, nie każdemu to odpowiada. Weź, z tą komunikacją to kota dostać można. Mieszkam niedaleko pętli, albo startują za wcześnie albo po czasie - i to najczęściej dlatego, że motorniczemu się albo bardzo spieszy, albo musi pogadać z kolegą i spalić faję.
@Diabl0: Jak jedziesz w granicach miasta (na przystankach jest zaznaczone gdzie miasto się kończy) to możesz jechać na bilety czasowe mpk. Tylko że musisz go skasować wcześniej bo nie ma w nich kasowników :) Skycash też powinien więc działać ale powodzenia w gadaniu z kierowcą, bo na wejściu sprawdza każdemu bilet jak w pksie :)