Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fasttaker: Nie interesuje mnie narodowość jej dziecka czy powody dla których tam siedzi ani tym bardziej co tam sobie trzymasz i dlaczego. Nie o to pytałem. Pytałem o małe zróżnicowanie posiłków które jej podają.
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska: Jabłuszko jabłuszko jabłuszko pełne snów, gdzie spojrzeć jabłuszko jabłuszko tam i tu, gdzie spojrzeć jabłuszko jabłuszko pelne snów, jaaabłuszko pełne snóów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Fajne to, takie miłe
  • Odpowiedz
@Smol_PP: no bywa gorzej bywa lepiej, moimi posilkami się wykopki zachwycaly a tu położna mi mówila, że żarcie wszedzie jest lepsze niż tu.. ale o wyborze dania nie slyszalam nigdzie, generalnie stawka jedzeniowa z nfz nie jest zbyt wysoka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magdalena-gaska: No nie wiem czym tu się zachwycać szczerze mówiąc. Może mam inne standardy ¯_(ツ)_/¯
A co do menu w szpitalach to chyba wszędzie na zachód od Polski takie są. Rano przychodzi pielęgniarka z menu i sobie zakreślasz na co masz danego dnia ochotę. Zazwyczaj jest kilka opcji do wyboru na śniadanie, obiad, (podwieczorek) i kolację.
No nic, życzę szybkiego i bezproblemowego rozwiązania :)
  • Odpowiedz