Wpis z mikrobloga

Gość ode mnie z osiedla jest w tym programie #hotelparadise xDDD typ człowieka, który wali konia do swojego odbicia. Próbuje łapać laski na ckliwe historie rodem z tych gownofanpejdzow typu "OKIEM MĘŻCZYZNY". Ogólnie, swoje socialsy prowadził od kilku lat, jakby był gwiazdą, a większość pompujących go, to chłopy od niego z siłki xD
Taki gość typu, niby spoko, ale wyczuwasz miękka kluskę i pewną gierke pod publiczkę.
Idealnie się nadaje do tego typu programów.
  • 10
@Amikamamy tak ja go pamiętam sprzed 3/4 lat, z tego co widziałem kilka minut programu to się za wiele nie zmienił w zachowaniu (#!$%@?ł jakiś szajs na piasku). Zawsze robił bardzo dobre pierwsze wrażenie, a potem jakoś tak nudził towarzystwo. Jeśli to oglądasz to daj później znać czy się to potwierdzi co napisałem :p
@FanaticoRosso1910: nie, póki co nie, ciągnie go równo do lasek ,z facetami lubi pogadać ,chociaż jak się rozkręci bo to kocha ,mówić o sobie swoich włosach dobę na okrągło to w sumie tylko kumpli ma, miał, to znaczy ani słowa o związkach z laskami, ale może po tym co napisałeś jakoś ja tak odbieram jako dziwne że nic nie mówi choć może nie chce, nie wiem co sądzić