Wpis z mikrobloga

Na spacerek rano wlecial test Phantoma. Czuje sie jak ksiezniczka, czuje jakby mi ktos do nosa wsadzil wate cukrowa z orzeszkami i rabarbarem. Zapach na miare 2021, ten marketing, weganskie skladniki, tolerancja mniejszosci kulturowych i rasowych z innej planety, kosmiczne ceny (na szczescie to darmowa probka). Homo- nie-wiadomo od Pato-Raban
#perfumy
  • 12
@RumClapton: mdlący, wtórny, ma się podobać każdemu perfumowemu normikowi. Aż chce się powiedzieć "Kiedyś to było". Ogólnie ostatnio wszystkie nowości są tak nijakie, że szkoda strzępić ryja. Bawi mnie że youtuberzy są tacy #!$%@? delikatni w ocenie tego potworka. Widać boją się podpaść xD
@alvaro1989: bo oni wszyscy mysla ze Chanele, Diory i YSLe beda im przysylac nowe wypusty za darmo jak Jeremiaszowi, naiwni pajace. Juz mam dosyc ze na youtube wszysykie zaoachy sa albo killer beast mode albo bardzo dobre, najgorsze co o nich mowia to ze maja srednie parametry, a juz o komplementach 10 dziennie nie wspomne, zasrani klamcy, sprzedawcy cudzych produktow