Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Właśnie spod ulicy Szlak 77 w Krakowie, nieopodal siedziby firmy click apps i banku Millenium zniknął mój rower Mbike Renegade. Sprzęt jest dosyć charakterystyczny, miał jeszcze zamontowane błotniki.

Jeśli możecie pomóc, dajcie znać proszę. Rower był dla mnie bardzo ważny. Obiecuję wysoką nagrodę za pomoc w znalezieniu złodzieja.

#krakow #ukradlimirower #rower
rocket86 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Właśnie spod ulicy Szlak 77 w Krakowie...

źródło: comment_LEFuDi0Rtl0xGwFeB5GEPDbol6tuuAi7.jpg

Pobierz
  • 20
@2green: Przypięty tym co na zdjęciu, rower jeszcze z błotnikami dodatkowymi. Zapiąłem go ta takim stojaku na rowery przy ścianie nowego budynku Szlak 77 - na przeciwko placowka idea banku. Nie było mnie z 1,5 godziny. Kurna biały dzień, sporo rowerów, masa ludzi. Dwa miesiące tam zostawiałem rower na cały dzień i teraz takie coś.
@rocket86: Jeśli przypiąłeś taką linką jak ta co wisi na kierownicy to masz odpowiedź dlaczego:

1. Rower został skradziony.

2. Dlaczego został skradziony spośród wielu rowerów i masy ludzi.

3. Dlaczego został skradziony w biały dzień.

Małym sekatorem mieszczącym się w kieszeni za 7 zł z Tesco można taką linkę przeciąć, więc kradzież takiego roweru to kucnięcie, ucięcie, schowanie do kieszeni, odjazd. Nikt nawet z masy tych ludzi nie pomyślał o
TheMan - @rocket86: Jeśli przypiąłeś taką linką jak ta co wisi na kierownicy to masz ...

źródło: comment_VTWiEj9d9rkNQMj4xESDd82OGb6pmxsC.jpg

Pobierz