Wpis z mikrobloga

@neonn: Wszystko, niech nie będzie niczego. XD
A tak poważnie:
- tvp
- programy socjalne: nie wprowadzanie nowych, ograniczanie świadczeń i nie wciąganie kolejnych pokoleń w to bagno. Oczywiście umów trzeba dotrzymywać i je wypełnić.
- zmniejszenie biurokracji i jak najmniej urzędników (zauważ, że ta armia urzędników zaczęłaby coś wypracowywać)
- opłacanie szkół i nauczycieli a nie ministerstwa i całego tego systemu
- to samo ze szpitalami i lekarzami
- to
@kamil-mg haha haha populistycznego #!$%@? ciąg dalszy XD wiesz co to są obliczenia? Wiesz, cyferki i tak dalej? Może kucom wystarczy rzucić kretynizmy pokroju "jak najmniej urzędników" ale ja poproszę konkrety - jacy urzędnicy, jak zostanie rozwiązane zlikwidowanie ich pracy, bo może w Twoim świecie możliwe jest po prostu ustawą zlikwidowanie Ministerstwa Zdrowia ale mogę się założyć że nie masz bladego pojęcia co się robi w takim ministerstwie. Nie przeszkadza Ci to
@neonn: memzen wie że nic się nie da zrobić ale te 20-30 latki łykają to jak pelikany. Jak. Dla mnie można wszystko w #!$%@? zamknąć no zarabiam. Za granicą ale państwo się zawala od razu
@kamil-mg no na bank.
Przykro mi to mówić, bo może to zaburzy Twój światopogląd, ale muszę - Memcen to populista i kłamca. A ty wypierasz te myśl nawet jak Ci pokazuje dobitnie że to jego #!$%@? nie ma żadnych podstaw.
@kamil-mg złe jest #!$%@? takich kocopołów bez podparcia w faktach i liczbach.
Ale to jak, zgodzisz się że Memcen to populista i kłamca który nigdy nie uwiarygodnił swoich durnych pomysłów?