Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 507
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #koronawirus #covid

TO NIE BYŁA PRAWDZIWA PRAWICA

Aktualnie Liberalna Partia Australii to według wykopowych prawaków zwykłe LEWACTWO.

Podkreślam, że to właśnie LPA rządzi aktualnie w Australii i wprowadza covidowe obostrzenia, które tak #!$%@?ą wykopków xd.

https://www.wykop.pl/link/4958849/konserwatysci-wygrywaja-wybory-w-australii-mimo-nieprzychylnych-sondazy/

https://www.wykop.pl/link/4958901/zaskakujace-wyniki-wyborow-w-australii-pomylily-sie-niemal-wszystkie-sondaze/
Pobierz N.....t - #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #koronawirus #covid

TO NIE BYŁA PRAWDZI...
źródło: comment_16303141505Z1I2OHQdVIrntKdiwCGIW.jpg
  • 109
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@facetwsieci:

to już możesz być pewny, że w 999 przypadkach na 1000 chodzi o nawiedzonego lewaka


Jestem liberałem, ale gardzę liberalnym konserwatyzmem.

nazywanie LPA prawicą to jak nazwać PIS albo kiedyś jeszcze PO prawicą właśnie


Partia LPA istnieje od 1945 i jest partią centroprawicową, czy ci się to podoba, czy nie.

@topol_123

Czy Ty jesteś tym typem człowieka, który cieszy się gdy somsiadowi coś ukradną?


Nie, jestem typem człowieka, który lubi
@Neubert : A jaka jest definicja prawicy? Czy w tej definicji zawiera się wykorzystanie każdej możliwości zamordyzmu na obywatelach? Chcesz powiedzieć, że decyzje rządu Australi są podyktowane poglądami prawicowymi?
Chcesz powiedzieć, że decyzje rządu Australi są podyktowane poglądami prawicowymi?


@mimmo: Sugerujesz, że nawet jakby 100% ustaw, które wprowadziła do tej pory LPA było prawicowe, to ich strategia walki z koronawirusem, eliminuje ich z grona partii prawicowych?

No patrz Pan, nie spodziewałem się, że aby określać się partią prawicową, trzeba spełniać 100% wymagań wykopkowej prawicy, bo inaczej jesteś lewakiem.
@Neubert : Nie sugeruję, tylko potwierdzam - tak właśnie jest. Złodziej większość życia może być uczciwy, ale to czy jest złodziejem to nie jest średnia jego czynów, tylko konkretne zachowanie w konkretnej sytuacji.