Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skatedo: 190 ale nie mam gwarantowanej bannerowke bo wykorzystałem na Yoimiye ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dobrze pójdzie to coś może zostanie na przyszłość xd
  • Odpowiedz
@bukem: No to mamy identyczną sytuację u mnie, 170 wishy uzbierane i trzeba ugrać 50/50. Zobaczymy jak pójdzie - jeśli się uda wszystko zgodnie z planem, to może i trzeba będzie zaatakować baner z bronią : )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skatedo: też o tym myślałem oby Ball wleciał za pierwszym pitem
@Bobowicz: sporo bannerowa musiałem odpuścić żeby mieć teraz na Shoguna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gorrann: imo Kokomi to instant skip, jeśli nie masz innej 5* dzidy w EQ to próbowałbym szczęścia na banerze z bronią. Czy jest dobra? Dla Baala najlepsza, to BiS i nie zapowiada się by było w przyszłości coś lepszego dla niej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorrann: Ja bym wishował bo faktycznie to najlepsze co dla Shoguna bedzie. Tak samo żałuję że nie mam HOMY dla Hu Tao i na pewno będę wishował jeśli będzie rerun z tą bronią, nie chce popełnić tego samego błędu przy Ballu. Tym bardziej że moja pani dyrektor bez HOMY ma 35k HP a spear dodaje jej jeszcze 40% i wyciąga kosmiczny dmg z jej skili
  • Odpowiedz