Wpis z mikrobloga

Moja opinia z dupy: Wszyscy mówią że oświadczyny Friza to próba odwrócenia uwagi od aferek Wersow. Moim zdaniem jest inaczej, jest to zwykłe męskie pokazanie światu że się stoi za swoją wybranką murem co by się nie działo i to miłe mając problemy gdy się dostaje od swojego partnera takie wsparcie i wiesz już że możesz liczyć na drugą osobę, brawo friz szacun a dzieciaki niech szczekają
#friz
  • 9
@adammalysz12: @Kroledyp: No nie, wystarczyło aby wziął część odpowiedzialności za to na siebie. "Co prawda staramy się oddzielać życie zawodowe od prywatnego ale to ja wprowadzałem Werkę w świat social mediów i jako osoba z większym doświadczeniem powinienem do tego nie dopuścić ble ble ble". Pomijam to że pozwolił puścić materiał na ich wspólny kanał w którym jego "hot narzeczona" się ośmiesza.
@Madoxxx: Tak prawdę mówiąc to #!$%@? kogo obchodzi co powinny zrobić gwiazdy social według ciebie i ogólnie opinia jakiegoś mędrca z wykopu, dobrze że nie jestem sławny bo jak bym musiał się użerać z baranami twojego pokroju to bym się powiesił,
Nie odpisuj nawet nie będe tego czytał