Wpis z mikrobloga

Niedziela wieczór, a zasięgi mi wczoraj ucięło ()

Także zapraszam do mojego wcześniejszego wpisu, bo nawet jeśli świata nie zmienię to chociaż w pewnych gronach będzie się żyło lżej i bez konfliktu w związku z #koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zostaw plusika, bo zasięg znacznie ułatwi mi zadanie i zwiększy szansę na wspólny sukces ()

#nauka #covid #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
@momotematyczny: Akcja może i spoko, ale nie rozumiesz jednego podstawowego argumentu szurów, czyli m.in moich, a mianowicie badania można sobie kupić i wszystko nimi uzasadnić. Wiesz, że w 30 i 40 latach XX wieku było mnóstwo uczonych i mnóstwo badań potwierdzajacych ułomność rasy semickiej z powodu innego kształtu nosa czy czaszki?
  • Odpowiedz
  • 0
@Stallion45 a mimo tego są niewygodne badania dotyczące potencjalnych NOPów bądź też skuteczności masek, a nawet jak nie badania to zestawienia statystyczne pomiędzy krajami w kwestii relacji obostrzeń do ofiar
  • Odpowiedz
@momotematyczny: Są i pewnie nie jest tak, że wszyscy zajmujący się covidem się sprzedali. Tylko problem z covidianami (i jak rozumiem z Tobą trochę też choć za niego Cię nie uważam) jest taki, że ich jedynym wyznacznikiem są jakieś tam badania. A wyobraź sobie, że istnieje w tym kraju mnóstwo osób takich jak ja, mających w dupie te wszystkie maski, rękawiczki, szczepienia, którzy nie znają osobiście osoby zmarłej na covid, żebym
  • Odpowiedz
  • 0
@Stallion45 ja chcę badania dla nich właśnie. Ciebie nie muszę przekonywać, że można żyć po staremu już teraz i nie zabić nikomu babci ( ) a nawet procovidowe badania mogą mieć przydatne dane, tylko wybiórcze wnioski wywołują strach (zasłyszane, że mityczna delta jest dużo bardziej zaraźliwa, ale za to bliżej jej do przeziębienia z przebiegu, jednak jakieś oficjalne dane by się przydały)
  • Odpowiedz
  • 0
@Stallion45 oj tam, kwestia zasięgu i przebicia, co najwyżej będzie mi pod górkę. W końcu jestem losową pomarańczką bez znajomości czy przynależności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzięki za wsparcie, będę wołał
  • Odpowiedz