Wpis z mikrobloga

Może nowych kart nie mam ale za to event zrobiony, spodziewałem się czegoś trudniejszego z tego 1 stage'a, ale event został bardzo dobrze wyważony, teraz trochę o teamach:

- Defaultowy team to ten którym leciałem w ciemno nawet nie wiedząc co będzie dalej, trochę się obsrałem widząc fazę int ssj goku bo myślałem że str będzie ostatnią a nie miałem już itemków, ale phy Vegeta pomógł sporo ściągając goku do mniej niż 50% hp

- Full Power wyszedł trochę na chama, pomimo redukcji jaką mieli Goku i Vegeta to nie było aż tak źle, frieza jest kluczem w tym teamie w ostatnich fazach ze względu na to że jest extreme, warto go wyrotować na fazie str bo dostanie po łbie nawet i 100k

- Sworn Ememies wyszedł bardzo śmiesznie, nareszcie str Buu na coś się przydał sklejając ten team, Cell tak samo, pomimo #!$%@? że zrobiłem go na rainbow to jednak potrafił bić 5 milionów na kółku na fazie int goku, nowy Frieza to spore ułatwienie dla tego stage'a, no #!$%@? chłop wali z 12ki prawie po 5 milionów i jeszcze ma kryty (°° . Teq Buu też się ładnie zaprezentował w ostatniej fazie były problemy przez jego typ, ale nie sprawiał większych problemów

- Namek Sagę dopiero dziś skończyłem a to tylko dlatego że nie miałem pomysłu na team, dopiero dziś wpadł mi w oko team z Nailem i spojrzałem co on potrafi i za drugim razem padł, głównym problemem tego teamu jest Piccolo w późniejszych fazach goku oraz str Goku i Frieza w dwóch ostatnich (100k na łeb, chyba kogoś powaliło z tym defem, a Guard goku to żart)

No i chyba tyle, teraz zostało mi czekać na kolejne stage, a jutro zabieram się za drugą serię omawiania kart ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poradnikikozumo <-- tag z poradnikami do dokkana i genshina (nareszcie wszystko będzie spięte w jednym miejscu bez szukania ( ))

#dokkanbattle
NepNepu - Może nowych kart nie mam ale za to event zrobiony, spodziewałem się czegoś ...

źródło: comment_1630234187P6YuTFm6I2pJUabkNGkMkE.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz