Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KawaJimmiego: plusem tego systemu jest pranie za pomocą piany aktywnej, głównym argumentem jest lepsze dopieranie tkanin przy niższych temperaturach. Niższe temperatury = mniej meczy to tkaniny a dodatkowo są one puszyste i miększe w dotyku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KawaJimmiego: Zależy jakie pranie parowe, bo są dwa rodzaje. Jedne modele mają pranie parowe pod kątem antyalergicznym, czyli pozbywanie się alergenów i drobnoustrojów, ale są też modele (głównie od LG), gdzie oprócz prania antyalergicznego jest pranie parowe wygładzające tkaniny i zmniejszające zagniecenia.
Co do minusów ecobubble to za dużo ich nie ma, bo sam system nie jest skomplikowany. Głównym minusem jest tylko wydłużenie programu oraz konieczność zakupu proszków/kapsułek które są
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Niewiele, miałem ecobubble i srednio, jak robiłem jakieś większe pranie to dolewałem wody do pralki bo miałem wrażenie że to w ogóle nie jest mokre i się nie dopiera, no ale tym skutkuje oszczędność wody żeby UE było szczęśliwe.

Pralka to nic innego jak bęben z wodą i nie da się tego upgradeowac, bo oszczędność na wodzie kończy się brudnymi ubraniami. Teraz mam jakiegoś Whirlpoola i tu polecę silnik
  • Odpowiedz