Wpis z mikrobloga

@eschatoestetyzm: biały człowiek może miec tylko jasne oczy - niebieskie, szare, zielone. Jeżeli niby "biały" człowiek ma oczy w kolorze gówna to znaczy że jest mieszańcem z murzynem, murzynem piaskowym lub rasą błotną. Ale również skacze u polki 2 punkciki do góry. Hihi brunet z ciemnymi oczami 2 punkciki do góry. Oczywiście u białych kobiet sytuacja jest odwrotna.
@MarusMareczekMireczek: Jaka bzdura! Najbardziej przegrywowy kolor oczu to nieudany zielony, czyli mieszanka wszystkiego i w zasadzie wychodzi taki ni to niebieski ni to zielony tylko taka wymieszana, szara kupa. Brąz jest zajebisty. Sam jestem brunetem, ciemniejsza karnacja oraz 188cm i brązowe oczy mega się komponują do tego, bo mam ciemną oprawę oczu. Poza tym nie ma przegrywowego koloru oczu. Jest tylko przegrywowy kształt oczu jak oczy ofiary
@SayNoToPrzegryw: Z logiką u ciebie jak u Polek. Na początku piszesz, że najbardziej przegrywowy jest niedorobiony zielony, a na końcu, że nie ma przegrywowego koloru oczu. U nas ciemniejsza karnacja i brązowe oczy to zaleta, można udawać Syryjczyka albo Hiszpana, ale w reszcie świata to raczej wada. Ogólnie lepiej wyglądać jak nordyk, jasna karnacja, blond włosy i jasne oczy, a nie jak przybysz z ciapatych krajów objętych wojną i ubóstwem.
@MarusMareczekMireczek: Mnie tez się podobają... PRAWDZIWE zielone. Lecz mało kto je ma. Zielony kolor nie istnieje oczu, to tylko błąd w wyniku mieszanki niebieskiego i żółtego koloru melatoniny i wychodzi wtedy przypadkiem zielony, ale idealnie proporcje ma mało kto. Większość ludzi ma niepoprawnie wymieszane proporcje melatoniny i mają wtedy szaro nijaką kupe
@77023: przecież taki pogba i lukaku mają białasa na strzała. to już bardziej w niemczech jak ten murzyn trener uwodzenia co zachwalał polskę w kwestii #!$%@? a go wystalkowali że materiałach z francji i niemiec dziewczyny które pokazywał z ukrycia to były prostytutki xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarusMareczekMireczek: U mnie kolor oczu jest jakiś #!$%@?.
Mam tęczówkę w dwóch kolorach i to się nazywa niby heterochromia centralna.

Zewnętrzna część tęczówki jest taka szara wymieszana z niebieską. Z kolei wewnętrzna wokół źrenicy to bardzo lekki brąz z przewagą zieleni.
Mam na tyle szczęścia, że posiadam dość gęste i ciemne brwi. Do tego jeszcze długie i grube jak na faceta rzęsy oraz lekki błysk w oczach. Nie wiem jak by