Wpis z mikrobloga

Na papierze fajnie wygląda #polisa #ubezpieczenie na życie #allianz. Czy ktoś miał styczność za ich pomocą z #teleporada? Czy mieliście okazję korzystać z ich innych infolinii?

Jak oceniacie? Mam na myśli polisę na życie wariant 250k + assistance.

I ciekawe czy alergia wlicza się do chorób przewlekłych. ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo w wyłączeniach nie ma, ale na spisie też nie.

#medycyna #zdrowie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000: AXA nie ma i nie znam ich ubezpieczeń. Mogę zaproponować oferty w Warta, Allianz, Aegon, UNIQA, Compensa - z tych co Warto.

Jeśli myślisz o samym ubezpieczeniu na życie, to w Warcie jak weźmiesz ubezp. na minimum 200k to otrzymujesz status klienta VIP - czyli masz -25% zniżki na inne ubezpieczenia majątkowe (samochody, mieszkanie, podróże). Jak masz tłustą furę i płacisz za OC/AC ponad 3k to ubezpieczenie na życie
  • Odpowiedz
Jak masz tłustą furę i płacisz za OC/AC ponad 3k to ubezpieczenie na życie się zwróci ;)


@insurance: C4 1.6hdi 90KM z 2004 r. z odpadającym boczkiem się liczy?
  • Odpowiedz
@red7000: łooo, nie wiem czemu na początku myślałem, że pisałeś o AXA¯\_(ツ)_/¯.

To jeszcze raz, jak szukasz samego ubezp. od zgonu to taniej wyjdzie Ci Warta i Aegon.
W Warcie możliwość wykupienia assistance w Aegon assistance jest darmowy, ale do danych ryzyk typu NNW lub poważne zachorowania.
  • Odpowiedz