Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki (ew. zorientowane w temacie Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - żona chciałaby kupić depilator IPL Philips Lumea. Po wstępnym researchu podesłała mi model BRI950/00, ale z tego co widzę jest to model wycofany (acz wciąż dostępny w sklepach). Czy orientujecie się może jaki jest obecnie "odpowiednik" tego modelu? Jestem trochę zagubiony w ich liniach (advanced? prestige? 9000?). Wydaje mi się, że najbliższym odpowiednikiem jest 955 (nieco droższy), ale może się mylę? Warto dopłacać do nowszego? Czy brać stary? Albo jeszcze inny model?

I w ogóle - warto brać Philipsa? Co sądzicie np. o depilatorach Braun?

Budżet ok. 1500 PLN, ale jestem elastyczny jeśli produkt jest wart swojej ceny.

POMOCY! :D

#kobiety #depilacja #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac #rozowepaski #kupujzwykopem #uroda
  • 5
  • Odpowiedz
@Regis86: Jeśli mam być szczera to bardziej się opłaca kupić pakiet do ostatniego włoska w salonie gdzie mają profesjonalny laser - IPL często nie daje rady przy jasnych włoskach czy ciemniejszej karynacji. Tym bardziej ze można taki pakiet złapać nawet za 1600-2000 zł na całe ciało : )
  • Odpowiedz
@Regis86 to jest ten z przewodem czy na baterie. Kupilem ten przewodowy - źle bo kabel. Kupiłem ten z ładowarką - źle bo za słaba bateria żeby się na raz "strzelić". No nie dogodzisz. Generalnie chyba działa bo mam mniej kłaków do wyciągania z odpływu.
  • Odpowiedz
@chrystusie:

pakiet do ostatniego włoska w salonie


Jak (na ogół) działa taki pakiet? Chodzisz do oporu, aż włoski nie znikną? A co jak się pojawią po jakimś czasie?

@mechanior: I przewód, i baterie. Dzięki za opinię :-)
  • Odpowiedz
@Regis86: Zazwyczaj masz określony czas gdy pakiet jest ważny, zazwyczaj rok lub dwa lata. Strzelasz ile chcesz, w seriach co trzy, cztery tygodnie bo włoski są w rożnym cyklu rośnięcia. Po roku czyli 12 zabiegach raczej nie ma opcji ze coś jeszcze odrośnie, bo po prostu masz zniszczoną cebulkę włosa.
  • Odpowiedz