Wpis z mikrobloga

  • 36
@DEATHSTROKEBACK na YouTube też ma milion i oglądalność filmów na poziomie 30 tysiecy na odcinek, to że kiedyś była popularna to na nic się aktualnie nie przeklada. Zresztą sprawdź zarzuty famemma w jej kierunku, min. To że sprzedała najmniej PPV że wszystkich walczacych.
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: jak jeszcze rozumiem przyjecie Bezbekowskiego, bo wokol jego odejscia bylo bardzo glosno, tak za #!$%@? nie rozumiem, czemu wzieli sekspasterke.

Tez bylo glosno czemu juz w pato mma nie zawalczy, no ale szanujmy sie, przeciez ona nie generuje zadnego zainteresowania. Gdyby nie to, ze Brodnicka wziela z nia walke, ktora probuje robic jakies patodymy (co generalnie jest cringem), to Malik z ludzmi, ktorzy za tym stoja sa grubo na minusie.
  • Odpowiedz
@DEATHSTROKEBACK: a to nie jest tak, że są one sztuczne i wgl sie nie przekładają na sprzedaż ? Widziałem kiedyś jak ktoś tutaj wstawiał jak na swoim kanale transmitowała konfe to kilka set oglądających tylko miała, więc obawiam się czy te followy nie są kupione.
  • Odpowiedz
  • 0
@DEATHSTROKEBACK porównaj sobie ilość like pod jej zdjęciami a pod zdjęciami osób z taką samą ilość obserwujących, skoro twierdzisz że ma takie ogromne zasięgi, zacznij od natsu vs lilmasti. U jednej po 200/300k a u drugiej po 40/50k więc wyginaj i się nie ośmieszaj.
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: 60k lajków pod zdjęciem to mało? Kto tu się ośmiesza to właśnie widać, znawca od Marketingu z ciebie XD

@peter1616: no tego to nie wiem, ja uważam, że jest warta "przygarnięcia" ze względu na liczby, a czy są kupione czy nie to już inny temat

@neogeodeta: możliwe, ale dalej nawet jak cześć z followow na Instagramie jest aktywna to i tak moim zdaniem warto ją było wziąć, tym
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: na sprzedaż PPV się może i nie przekłada, ale pamiętaj że robią pierwsza galę i od razu podebrali w czasie aferki z fame ja i Pawlowskiego co dało rozgłos do tego nawet na wykopie jeśli chodzi o HL to głównie gadanie o niej i Pawłowskim więc marketingowo coś tam zyskują czy wyjdą na plus nie wiadomo zależy ile im płacą
  • Odpowiedz
@DEATHSTROKEBACK: Moze ma jakies tam zasiegi ale nie na mire jej obserwatorow na ig itp a jej widownia głupich julek sie srednio zainteresuje taka walka i mało kto kupi ppv ta walka jest hypowana tylko dzieki Brodnickiej bo to high league jest tak słabe ze wystarczy jakis fajny trashtalk i juz walka top
  • Odpowiedz