Wpis z mikrobloga

@dasseltiG: no byłem bo jestem z sandomierza. kazał mi przestać symulować powiększone migdałki (jakkolwiek miałbym to robić) i wmawiał mi że nie mam bezdechu, ale nie otrzymałem niestety od niego skierowania do psychiatry xD
poszedłem potem do innego laryngologa i tak już od ponad roku mam usunięte migdałki, które były sporo za duże
  • Odpowiedz
@wojciech_adasdas dziwne, bo na tej stronce abczdrowie Dąbski każdemu wmawia żeby wycinać migdałki z błahych powodów, bo migdałki są potrzebne do 7 roku życia tylko, a każdy lekarz który sądzi inaczej wg niego to konował który na studiach nie uważał na wykładach xD I że migdałki potem powodują choroby reumatyczne i inne powikłania, jednej typiarze odpisał że przez to że nie wycięła to będzie cierpieć i żeby podziękowała swoim lekarzom za
  • Odpowiedz
ostatnio szkalował grube baby na plaży


@dasseltiG: to akurat dobre. Jestem za tym żeby im tłumaczono, ze ich nadwaga nie bierze się z choroby, genów czy grubych kości a z żarcia po nocach syfu do netflixa i braku ruchu.
  • Odpowiedz
@wojciech_adasdas: co czlowiek to inna opinia xD mi dal list do przekazania, #!$%@? lekarza rodzinnego za antybiotyk na zatoki(zatkane przez 3 migdal) po ktorym "skonczylbys chodząc do konca zycia w pampersie". Mi pomogl. Kuzynka natomiast poszla do niego i powiedzial jej ze ma guzy na tarczycy i kazal jej pilnie szukac onkologa na cito. Po usg wyszlo ze guzow zadnych nie bylo - ale strachu jej narobil xd
  • Odpowiedz