Wpis z mikrobloga

Kto się wybiera na grę miejską w #lodz z okazji festiwalu światła? Kusi mnie, ale potem pewnie nie będzie mi się chciało ruszyć dupy wieczorem. Brał ktoś udział w takich zabawach? Bo jeśli to polega na dzikich spędach i gnaniu na łeb na szyję, to chyba odpuszczę.

#grymiejskie
  • 36
@Asgareth: @Danny10: Takie info o tej grze znalazłem:

Łódzka Dżungla - miejsce niezwykłe, uderzająco piękne, a zarazem pociągająco niebezpieczne. Miejsce, które jest domem wielu różnych gatunków. Lecz w całym tym ekosystemie niezwykle ważną rolę spełnia Equus Lodziensa - Zebra Łódzka. Jest to coś niezwykle rzadkiego, jest trudne do zaobserwowania i spaja ze sobą wszystkie elementy łączące to miejsce w całość. Dodatkowo pobudza do działania zamieszkujące je gatunki i pełni ważne
@offway: Ta o której piszesz miała miejsce jakoś na wiosne, wiem bo brałem udział i gdybym jedną więcej naklejkę przykleił na dobrej zebrze to bysmy wygrali :< Ta na pewno będzie związana z światłem jak rok temu :P Też brałem udział ale nie mieliśmy latarki a nasze komórki nie miały lampy i se darowaliśmy po 10 minutach :D
@offway: Różnie :D Zagadki były puszczane na początku, była mapka i było trzeba nakleić chyba 6 czy tam 8 nakejek na zebrach. A zebry to np. były przejście dla pieszych na pl.Wolności, czapka biało-czarna na pomniku Fabrykantów przy Magdzie, i 3 czy 4 dziewczyny przebrane za zebry :D No i ci kłusownicy też ganiali. Fajnie było ;p
@Asgareth: Ogólnie chodzi o wkręcenie się w jakąś historie, rozwiązanie paru zagadek, pobieganiu po mieście. Dobrze jest znać topografie miasta i mieć wiedzę na temat poruszany przez gre miejską. Brałem już udział w kilku grach w Łodzi i Warszawie - ale ta ostatnia "dzwiękowa" była dosyć ciekawa. Dostawało się plik mp3 trwający godzinę, zakładało słuchawki i postępowało zgodnie z wskazówkami. Typu idź nowomiejską, w parku są instrumenty uszereguj po dzwięku. Idz