Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gregg90 To nie jest mit.
@Pierorzek ma rację bo różne rasy wydzielają różny zapach potu. Dla białego człowieka murzyn wydziela śmierdzący zapach a dla azjaty biały poci się w śmierdzący sposób.

Poczytaj o tym bo to udowodnione naukowo.

A czekoladki też mi się podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d


@MordechajGajusz: Być może, że inna rasa to inny zapach, ale jest coś takiego jak higiena i kosmetyki. Nie mówimy teraz o dziewczynach z buszu, ale tych z metropolii. Nieraz spotkałem tak pięknie pachnącą czarną kobietę, jakimś drzewnym olejkiem, że chciało się za nią iść
  • Odpowiedz
@gregg90: @MordechajGajusz: one pachną może jak stoisz dwa metry dalej na świeżym powietrzu i masz tylko przedsmak tego. Wtedy można mówić o jakichś pizmach czy innych olejkach.

Ale ich genitalia zaraz po kąpieli śmierdzą. Nie dlatego, że są brudne, tylko zapach w tamtym miejscu jest o wiele bardziej intensywny niż na skórze i o wiele wyraźniej czuć, że nijak się to ma do "drzewnych olejków" xd aż mi niedobrze na
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Odpowiem Ci zasłyszaną anegdotą... Jedzie facet samochodem i widzi dziewczynę w krótkiej spódniczce, która wahluje spódniczką:
-Pieroga się myje, a nie wietrzy!
Na co ona mu:
-To się rucha, a nie wącha.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MordechajGajusz: No to jak mogą ci się podobać, jak zgadzasz się równocześnie z tym, że śmierdzą? Nie może mi się coś podobać, co śmierdzi. To wyklucza jedno i drugie. Zapach ma rolę wabiącą.
  • Odpowiedz