Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidzę swojego życia, nigdy nie czułem się pożądany przez kobiety, przez cale liceum i prawie do końca studiów nie miałem kontaktów z dziewczynami, dopiero około końca licencajtu poderwała mnie zwykła dziewczyna na grillu i miałem te mityczne seksy. Była zaskoczona, że nikogo nie miałem i że nie spałem nigdy z dziewicą. Od tego czasu popadlem w straszne problemy psychiczne, udało mi się spać z jeszcze jedną dziewczyną ale to już wszystko. Pomimo, że całkiem ok zarabiam jak na miejscowość w której mieszkam bo jest to 6k, jestem ciotą, która nie potrafi znaleźć dziewczyny czy do seksu czy do związku. Dobija mnie fakt, że nawet niezbyt urodziwe Marzenki z mojej klasy, pracujące w zabkach mają udane życie i mogą przebiegać w chlopakach. Nigdy nic nie zrobiłem żadnej kobiecie, zawsze byłem miły i nie mam do nikogo pretensji, nie jestem mizoginem. Nienawidzę tylko siebie, każdy w pracy ma jakieś zwariowane historie miłosne a ja mam się przyznać, że po raz pierwszy uprawialem seks jak miałem 21 lat? W wieku 17-21 walczyłem z depresją pomieszaną z nerwicą, to mam im powiedzieć? Chciałem wtedy tylko żeby ktoś mnie przytulił A nikogo nie miałem. #depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61252a0d7b37e6000b784296
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@zjembigos perfumy za 1k juz nie przesadzajmy maks 300-400 zł, zmień ciuchy, koszule itp takie które dobrze na Tobie leżą. Jesteś bardzo chudy albo gruby, idź na siłkę i się ogarnij + wysiłek fizyczny poprawi ci psychikę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jprdl. Pożądanymi przez kobiety jest 1% czado-bad boyów albo w miarę nie odpychający lokalny biznesmen wiadome dlaczego. Oglądnij sobie te wszystkie Warsaw Shore itd. Goście przypakowani chociaż na potrzeby tv kisiel w głowie. Łaski zresztą też. O takie dziewczyny ci chodzi w kontekście pożądania?. Jak tak to postaraj się zostać taki jak oni. Siłka masa i jakąś dziara tylko czy tego na prawdę chcesz
  • Odpowiedz