Wpis z mikrobloga

Nieoczekiwanie w Polsce narracje najbardziej zbliżoną do tej lansowanej w mediach Łukaszenki przyjęła ... Konfederacja.
Korwin jest za wpuszczeniem imigrantów do Polski i niech sobie idą do Niemiec.
Czyli kropka w kropke narracja białoruska w której imigranci idą na zaproszenie Merkel a w Polsce zostać nie chca.
Zresztą relacje wskazują - imgrantom obiecuje się przy kupnie usługi, że moga wybrąc Niemcy lub inny kraj, a samochody już czekaja na Litwie i Polsce.
Wpuszczenie ich do Polski jak chce Korwin spowoduje jeszcze większy napór na polską granice niż działania Lewicy chcacej ich przyjmowąc, bo info o tym, że można się przedostać do Niemiec to lepsza reklama niż pobyt w bieda ośrodku w Polsce co oferuje inna częśc opozycji.
Inna sprawa, że sytuacja Polski jeszcze się pogorszy, bo Niemcy teraz to nie Niemcy z poczatku pierwszej fali uchodzców i swoja granice zamkneliby. Już przecięz odsyłali Czeczenów którzy doszli do nich przed Polske. Zreszta gdy Wegrzy blokowali granice kilka lat temu to Niemcy sie oburzały, teraz tego nie robią co jest wymowne.
I w pryzpadku realizacji pomysłu Konfy i Łukaszenki mielibsymy imigrantów w Polsce i kryzys pogłebiłby sie. Zresztą możliwe, że konfederatom o pogłebienie kryzysu wewnatrz UE chodzi, bo na tym łatwiej budowac poparcie (hur dur Merkel zaporsiła imigrnaów a ich nie wpuszcza i my musimy ich karmic) .
Czyli mimo pozorów znów konfederacja przyjeła najbardziej prołukaszenkowska pozycje. Różnica taka, że oni tylko to powiedzieli i nie podskakuja jak idioci pod granica stąd mniej się to rzuca w oczy i wpływ działan opozycji PO Lewica jest jednak bezdyskusyjnie wiekszy.

#polityka #konfederacja #neuropa #4konserwy
#bialorus
  • 19
  • Odpowiedz
@PoIand: Jakiego fikoła? Przecież Korwin był za wpuszczaniem. W PO tęz Tusk czy Sienkiewicz mówia co innego niż Szczerba ale i tak wypowiedzi tego ostatniego sa uznawane za reprezentatywne.
  • Odpowiedz
@Volki: xd jak zwykle jest i on i jak jak zwykle na tyle obsrany aby nie podjac sie dyskusji na temat.
nie ma srodowiska bardizej zasługujacego na nazwanie ruskimi onucami niz Korwinowskie, ten człowiek ma inne zdanie niż ruska propaganda niemal wyłacznie wtedy tylko gdy sie pomyli. Nawet w tym przypadku przyjał narracje Łukaszenki.
Wyjąsniłeś już za czyje pieniadze Korwin balował na Krymie i w Czeczeni gdy pojechał tam głosic
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Korwin wszystko wyjaśnił. Jeśli już atakujesz Korwinem xD to chociaż napisz konkretnie dowody. Bo jak na razie srasz Korwinem na Wykopie jako whataboutism, bo PO robi ostatnio za ruskie onuce i cię dupa boli.
  • Odpowiedz
@Volki: Nie wiem co niby wyjasnił. Podał już szczegóły polskiego watku zbrodni na Majdanie? To przedstaw tu je. Ja szczegóły przedstaiwałem wypowiedzi na zawołąnie rosyjskich mediów potwierdzajace zarzuty wychwalanego przez JKM Putina, ktore ten postawił Polsce i po kilku dniach zaczął je powtarzac Korwin.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Skoro ty coś zrzucasz lewacki dzbanie, to na tobie spoczywa obowiązek udowodnienia, a nie pomawiasz. Zresztą gówno mnie to obchodzi. Wytykam twój whataboutism xD xD Gdzie jeszcze Murzynów biją?

To jest śmieszne, że jak ktoś cię skrytykuje, to wyjeżdżasz z Korwinem xD
  • Odpowiedz
@Volki: Przeicez to jest udowodnione licznymi tekstami i nagraniami samego Korwina, nie moja wina, że masz nikłą wiedze, albo wyparcie tak silne, że antypolskie zachowanie swoich idoli wyrzucasz ze świadomosci.
Ewentualnie 6-7 lat temu gdy sprawa wynikła byłeś jeszcze dizeckiem i tego nie ogarnąłeś.
Wyjdz z konfederackiej banki i portali dla fanatyków bo siedzac w nich jestes odciety od informacji.
Gdyby teraz Jachyra pojechałą na Białorus i robiła turnee po
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Jak na razie to fanatyzm jest w twoich pisach. Zamiast krytykować PO, to ty atakujesz Korwina, który coś tam plecie, w przeciwieństwie do posłów lewicy, którzy atakują żołnierzy i straż, z czego ruskie media robią propagandę na swój użytek.
  • Odpowiedz
@Volki: Dostosowuje sie do sposobu dyskusji jaki proponujesz. Jak zwykle wchodzisz i atakujesz mnie. Dlaczego mam atakowac PO za jedna niewlasciwa narracje skoro Ty nie krytykujesz regularnie Korwina za to, że w wiekszosci spraw o rosyjskim podłozu zajmuje pozycje zgodna z narracja rosyjska? Ba Ty go jeszcze zawsze bronisz co pokazuje jaki stopien fanatyzmu prezentujesz. Prawda jest taka, że nawet poskomunsici z byłego PZPR są najczesciej mniej prorosyjscy niż jkm.
  • Odpowiedz
z czego ruskie media robią propagandę na swój użytek.


@Volki: Ty kiedykolwiek zadąłes sobie trud aby sprawdzi w jakich okolicznosciach pojawiał sie Korwin w rosyjskich mediach? Chyba nie bo nie wyskakiwałbyś z takim zarzutem.
  • Odpowiedz
@Volki: Nie to Ty przyszedłes do tematu i jedynie co zrobiles to atak to wyjasniam kto tu jest ruska onucą.
To co napisalem w pierwszym poscie jest obiektywne i niczego nie podwazyłes.
Napisąłem nawet, że wpływ (negatywny) dziąłan PO jest wiekszy (niż wypowiedź Korwina). Oczywiscie Ty pewnie nawet do tego miejsca nie doczytałeś i przez to nie zrozumiałęs tresci wpisu.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur Twój wpis to klasyczny whataboutism, aby uzasadnić tym, że to co robi PO jest mniejszej wagi w porównaniu do Korwina, czyli jednocześnie damage control.

Ja po prostu to wyśmiewam, szczególnie, że lewaki mi wytykają symetryzm, a ty jak się zafiksujesz, to od razu leci korwin w kolejnych wpisach.
  • Odpowiedz
że to co robi PO jest mniejszej wagi w porównaniu do Korwina, czyli jednocześnie damage control.


@Volki: xd przeciąz napisąłem, że w tym temacie diząłanosc PO jest bardziej szkodliwa niż Korwina. Pokaż mi swój wpis w którym byłbyś w stanie tak krytycznie podejsc do Konfederacji to dopiero wtedy możesz się czepiac. Czekam.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur

przeciąz napisąłem, że w tym temacie diząłanosc PO jest bardziej szkodliwa niż Korwina.

Nie. Napisałeś, że wpływ PO jest większy, bo nie siedzą cicho jak Konfederacja. No oczywiście jak ktoś głośno się zachowuje, to ma większy wpływ na działanie na emocjach. Natomiast zwalasz winę na Korwina, że ten wpisuje się w działania służb Białorusi - Tak nie jest

Przecież Łukaszence nie chodzi o sam fakt wpuszczania do UE imigrantów, bo
  • Odpowiedz
Napisałeś, że wpływ PO jest większy, bo nie siedzą cicho jak Konfederacja.


@Volki: No włąsnie. Czyli wiekszy. Gdyby Sosnierz z Koriwnem skakali na grnaicy aby wpusic uchodzców i wysłac do Niemiec wtedy pierwszenstwo dałbym konfie, ale nie skakaja, wiec ci pozostali bardizej wpływaja.

Przecież Łukaszence nie chodzi o sam fakt wpuszczania do UE imigrantów, bo by po prostu ich zostawił bez wywoływania niepotrzebnych reakcji na granicy, a chodzi o to, aby destabilizować państwa politycznie. Czyli to co robi PO to jest prołukaszenkowskie działanie i jest to oczywiście najbardziej
  • Odpowiedz