Wpis z mikrobloga

W pracy z braku laku słucham Trójki i mam wrażenie że po tej fali propagandy co 10 minut i puszczania codziennie tych samych piosenek, teraz trochę wszystko zaczęło wracać na wyższy poziom. Polityki poza wiadomościami praktycznie nie ma, ciekawi goście pojawiają się dość często i nawet utwory się przestały powtarzać. Do starego poziomu jeszcze brakuje, ale tak jak jeszcze niedawno zdarzało mi się wyłączać radio i siedzieć w ciszy bo już się nie dało słuchać tego prania mózgu, to teraz nawet przyjemnie się tego słucha. Mam nadzieję że dalej to będzie szło w tym kierunku, bo smutno się aż tego słuchało jeszcze miesiąc temu
#trojka
  • 2
@FerdekM: jako nadal stały słuchacz Trójki (minusy tutaj), głównie w pracy, szczególnie popołudniowej audycji Zapraszamy do Trójki (swoją drogą, zastanawiam się czemu tak podkreślają słowo „popołudniowa” skoro porannego ZD3 nie ma) stwierdzam, że w 60% codziennie leci ta sama muzyka niestety, czasami czuje się jakbym słuchał będącego teraz na topie RMF lub inne Zety - bzdety.