Wpis z mikrobloga

Czy był ktoś może w Energylandii na Halloween Night? Jak to wygląda jeśli chodzi o liczbę osób tego dnia? Są duże kolejki? Wahamy się, czy jechać wtedy, czy w inny weekend w październiku.
#energylandia
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@betaTrx Jest sporo osób ale ja byłem tylko wtedy więc nie mam w sumie porównania do normalnego dnia. Pamiętam, że wielkiej tragedii nie było. Chyba jak sie przebierzesz to nawet bilet jest tańszy. Ludzie byli fajnie przebrani co tworzy klimat i może stanowić dodatkową atrakcję.
  • Odpowiedz
  • 0
@rom4n: ja byłem ostatnio w połowie września w tygodniu i na wszystkie atrakcje wchodziliśmy bez kolejki a max czas oczekiwania to 5-10 minut. Jeśli wtedy miałbym stać > 30 minut to chyba wolałbym jednak w inny weekend
  • Odpowiedz
  • 2
@betaTrx Przyjeżdżam tamtędy dosyć często i stwierdzam, że zainteresowanie rośnie więc w tym roku moze być zdecydowanie dłużej niz te 30 min. Jedź w inny dzień bo jedziesz w sumie dla atrakcji a nie ludzi oglądać. Mi tam pasowało bo w sumie takie parki to nie moja bajka i czułem sie lepiej na ziemii :D
  • Odpowiedz
@betaTrx: Byłam 2 lata temu i było zajebiście, dużo lepiej niż w inne dni i wcale nie taki tłok, krótko czekałam, była po kilka razy na rollercoasterach. Pytanie czy nie będzie znów lockdownu (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@arinkao: Nawet mi się już o tych lockdownach nie chce myśleć, staram się funkcjonować normalnie a co będzie to będzie. My byliśmy we wrześniu właśnie 2 lata temu to było bardzo mało ludzi i było ekstra, chętnie bym to powtórzył bez kolejek.
  • Odpowiedz