Wpis z mikrobloga

Zawsze mówiłem, że TVN jest stronniczy. Ale teraz do tego śmiało mogę powiedzieć, że antypolski. Jak Ich boli, że suwerenne, graniczne państwo europejskie za pieniądze, które UE daje przecież na ochronę granic buduje jakieś zasieki bo to murem nie można nazwać. Powołują się, że bierzemy przykład z Węgier, a nie powiedzą, że na Litwie powstaje ogrodzenie na 3,5 metra z drutem kolczastym na samej górze. Tam nikt nie robi lamentu, histerii.
#tvn24
  • 10
@Logan00: Co chwilę czytam, że ktoś jest pisowskimi trollem. Dla neuropy to już każdy kto nie che nielegalnych imigrantów w Polsce i uważa materiał TVN o imigrantach za stronniczy i propagandowy na równi z materiałami TVP o nowym ładzie jest pisowskim trollem. A już najbardziej nie rozumiem ludzi, którzy popierają walkę w wojnie hybrydowej z Łukaszenką nazywa się rosyjskimi trollami. To już w ogóle dla mnie nie pojęte.
@erere1223: a skąd wiesz ze na Litwie nikt nie robi histerii? Przecież poza Polska nikt nie wie o TVN a przekaz idzie taki ze stawiamy zasieki i nie wpuszczany, jak na Litwie. Pewnie Litwini tez maja swój TVN, tylko nie jesteśmy w ich bance informacyjnej.