Wpis z mikrobloga

Jeszcze rok temu potrafił niszczyć zespoły z tier1, choć często grał z tyłu. Miał dobre pistole, był spokojny i dawał pewność liderowi, że zrobi to, czego od niego oczekuje. Przykład Grubego to smutne podsumowanie polskiej sceny. Obecnie chyba nawet nie próbuje grać niczego na serio, tylko streamuje i organizuje giveaweye od różnych 'scambetów'. Szkoda, bo bardzo wysoko ceniłem jego umiejętności na PL scenie- jakby dalej grał, to taki Gruby w Anonymo dawałby znacznie więcej niż Innocent.
#csgo
  • 6
@Lopata997: W Anonymo? Zupełnie szczerze to totalnie mnie to nie interesuje. Od początku byłem sceptycznie do nich nastawiony i MOIM ZDANIEM nigdy nie pokazali dobrego grania, a były tylko podrygi we Flashpoincie. To wszystko. Większość spotkań Anonymo się po prostu źle oglądało, tam nic się nie tworzyło.

@Showtime1337: Dlatego szanuję AGO i teraz Wisłę, bo oni chcą czegoś więcej i wiedzą, że granie w Polsce nic im nie da. Są
Szkoda że nie poszedł grać za granicę, dla naszej sceny nie ma ratunku od kilku lat te same Nicki w różnych kombinacjach, po 3 miesiącach zmiany i tak w kółko. Te gwiazdy nic nie osiągnęły a ego na poziomie s1mpla XD miksem maksymalnie kilka kwali pograją i się pokłócą to już jest standard no i jeszcze hajs się musi zgadzać
@sNs-: Ale poszedł, tylko że do słabej drużyny i to nie mogło się udać. Grał w teamie z OKOLICJUSZEM, także... poziom zdecydowanie poniżej możliwości Grubego. Taki tier3 w Niemczech.