Wpis z mikrobloga

Wczoraj napotkałem błąd w postaci braku przejścia na kolejny poziom Sal Umarłych i przez to niemożliwość zdobycia Kostki Horadrimów. Po restarcie i ponownym przeczesaniu mapy, jak i lokacji, błąd ten sam. Poszły dwa raporty. W pierwszym akcie szamani od diablików potrafią #!$%@?ć przez ściany budynków. Optymalizacja uważam, że również pozostawia troszkę do życzenia. Blizz ma przed sobą cały miesiąc na czarowanie graczy, że cokolwiek poprawi, a w konsekwencji najważniejsze, że cena już jest ustalona. No, ale zobaczymy, jakie będą recenzje. Nie mniej jednak 180zł uważam za grubą przesadę. Szczególnie, jak ktoś chce grać na PS4, gdzie gra wygląda gorzej, niż na PC na low\off.
#blizzard #diablo2 #diablo #diablo2resurrected
  • 12
@Zielony34: Tak jak kolega @gawix napisał - na minimapie się nie podświetla, a w grze słabo widać. Workaround do wykrywania przejścia - zmienić tryb wyświetlania na "klasyczny", tam lepiej widać, a i na minimapie stoi jak byk xD.

A poza tym się zgadzam - 180 to jednak za dużo.
@Zielony34: Zejście na 100% było, sam wczoraj zrobiłem 3 rundy po ścianach komnat umarłych. Wejście było na wewnętrznej ścianie czego w ogóle się nie spodziewałem, no i zupełnie niewidoczne na minimapie.