Wpis z mikrobloga

@highlander nie jestem, nie oglądam telewizji od ponad 10 lat, poprostu nie interesuje mnie kolor skóry i religia... Myślę o tym w kategoriach, gdybym to ja tam stał...

Nie jestem lewakiem, rynkowo zawsze prawica!
@nutpr0 jeśli nie mają dokumentów, to wynocha... Ale chyba da się sprawdzić jakoś czy są bezpieczni.... Po 2, to kilkadziesiat osób, jak zdestabilizuja 38 000 000 kraj?????
i jak tutaj stac w obronie tych 'wolnych' mediow. opozycja tez wlaczyla protokol 'bedzie rzadzil pis do konca swiata'


@highlander: normalnie. Nie musisz sie z nimi zgadzac, zeby pozwolic im mowic. Na tym wlasnie polega wolnosc slowa..
@ovation: Polskie służby nie dadzą rady sprawdzić tych ludzi. Amerykanie przez 5 czy 7 lat przetrzymywali w Guantanamo jednego Afgańczyka i orzekli że jest bezpieczny po czym się teraz okazało że tym jest nr 4 w armii i dowództwie Talibów. Liczysz że polskie służby są bardziej sprawne niż CIA?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bover: A gdzie ja napisalem ze trzeba zamknac xd

Ja po prostu nie rozukiem jak mozna byc tak #!$%@? jak tvn aby prosic polakow o to aby pomogli walczyc o ich wolnosc. A 2 tyg pozniej niszczyc wolnosc polakow puszczqjac propagande ze potrzrbujemy na glowie nielegalnych imigrantów.

Tvn wcale nie jest obiektywne w sprawie imigrantow. Nie informuje a kreuje informacje. Niestety nielefalni imigranci to dla polski kolejny gwozdz do trumny obok