Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na odpuście u rodziny. Solidna dawka #blackpill od mojej 102-letniej prababci. Jest sprawna psychicznie i fizycznie.

Zaczęła mi mówić, że mój kuzyn (też jej prawnuk) jest ulany i niezbyt ładny. Ofc o mnie nic nie mówiła. A na skali smv jest zdecydowanie on>ja. Imo to on wcale on tak źle nie wygląda, ale kobiecy mózg gadzi, jak widać, myśli co innego. Potem zaczęła gadać o takim innym typku z mojej rodziny, który ma już > 30lvl i jest kawalerem. Stwierdziła, że on to jest za brzydki i sobie już dziouchy nie znajdzie.

Te wszystkie teorie braci #przegryw ,których uczyłem się gdy z oczywistych względów trafiłem na tag, o tym że babcie/mamy dokładnie wiedzą o tym jak wyglądamy, ale nie chcą robić nam przykrości, są prawdziwe. Moja prababcia dziś mi to udowodniła, chodź jednocześnie ja oberwałem rykoszetem, bo wygląd tych 2 typków nawet nie ma podjazdu do brzydoty mojego ryjca. Its over (,)
  • 7
  • Odpowiedz
@TereBere: mi babcia 80+ tez sprawna fizycznie psychicznie powiedziała żebym się zaszczepił i ze ładny jestem co innego jakbym był brzydki (to by jej było obojętne wtedy) ale tak to powinienem się zaszczepić. od razu mi się z blackpillem skojarzyło, chcoaiz to było trochę dziwne
jestem może 5/10 virgin
  • Odpowiedz