Wpis z mikrobloga

1/X
Stadion Śląska Wrocław
15.08.2021 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0:0

Gościnnie zasiadłem na waszym stadionie #slaskwroclaw więc trzeba (teraz) trochę ponarzekać. Z wejściem na stadion nie było problemu, drobna kontrola na wejściu (chociaż jakbym był ultrasem to już bym od strony rzeki Ślęża podawał podawał piro, bo później już żadnej kontroli nie było xD)
Meczyk mnie strasznie zanudził, najciekawszym elementem spotkania był doping w młynie Śląska, chociaż i tak doping nie był najwyższych lotów szczególnie, że kilka godzin wcześniej rezerwy Śląska grały mecz ze zgodowym Motorem Lublin i spodziewałem sie czegoś lepszego.
Oczywiście byli też Lechiści i kilku kibiców Miedzi Legnica (z tego co widziałem). Około 7300 kibiców na meczu to dość słaby wynik szczegolnie, że było dużo osób z Motoru Lublin (rozumiem, że stadion na kompletnym odludziu itd, no ale wyglądało to bardzo słabo + w szczególności, że bilety macie tanie, ja zapłaciłem 15zł za miejsce na trybunie D)
Do Wrocławia też przyjechało na moje oko około 50-70 osób z Łęcznej, którzy prowadzili rwany doping, ale za to jak pokrzyczeli to dość ładnie się głos rozchodził po obiekcie.
Żarcie macie jakieś takie paskudne. Zamówiłem piwo (Tyskie 12zł/0,4l xD) i zapiekankę i obie rzeczy nie były dobre. Piwo jakieś takie mdłe, bez smaku, a zapiekanka jakby z mrożonki, gdzie jeszcze leżała przez kilka dni na stoisku xD
Fajny za to macie stadion i to, że tuż przed wejściem na trybuny można kupić sobie szaliczek.
P.S. Nie wiem jak często, ale coraz bardziej szanuje pana Sutryka, że chodzi na Wasze mecze.
Może jeszcze kiedyś tutaj wrócę do Was na stadion
#groundhopping #ekstraklasa #patogroundhopping
Pobierz oba-manigger - 1/X 
Stadion Śląska Wrocław 
15.08.2021 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczn...
źródło: comment_1629581129BmcYuXXGDBkJR2U4eEyca9.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: piwo jak piwo (stadionowy sik max 3%?), co do oferty gastronomicznej to pelna zgoda. Jak na weszlo jezdzili po meczach i nagrywali stadionowe rewolucje, to pamietam, że kiełbe grillowali przed kołowrotkami, byly frytki, ziemniaki pieczone. Nagrali odcinek, przyszla pandemia i zostaly mrozone zapieksy xd