Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuje przesiąść się z #gtmedia V7S na #zgemma żeby obejrzeć coś w 4K. Od dekodera oczekuje jedynie odtwarzania kanałów, do wszystkiego innego mam smart tv. I tu nasuwają mi się trzy pytania.

1.Czy do odbioru kanałów w 4K potrzebuję jakichś specjalnych parametrów anteny? Nigdy nie odbierałem nic w 4K żeby sprawdzić.

2.Czy Zgemma H9S to dobra opcja? Jeżeli nie to co polecacie?

3.Czy Zgemma działa na tej samej zasadzie co GT MEDIA? Mam jeszcze działające linijki, zastanawiam się czy przypasują do nowego dekodera czy do 4K potrzebuję specjalnych?

#cccam
  • 13
  • Odpowiedz
@pansamolocik:

zgemma to najtańsze ścierwo


Zgemma to najtańsze ścierwo? To czym w takim razie jest taki nBox twoim zdaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli tak to zaproponuj jakąś inną alternatywę oferującą lepszy stosunek ceny do jakości od tej Zgemmy. Oczywiście w grę wchodzą tylko nowe. Aha, no i tylko nadmienię jeszcze że polecany przez Ciebie wcześniej VU+ Zero raczej odpada bo autorowi posta zależy na 4K a
  • Odpowiedz
@pansamolocik:
Owszem, z uwagi na fakt że oba mają OSCama.

No nic, dalej czekam aż zaproponujesz coś innego obsługującego 4K w podobnej cenie.

W 4k autor co chce niby oglądać?


A jakie to ma znaczenie co chce oglądać? A chociażby takie TVP 4K podczas Euro.. W przyszłym roku ma tam lecieć mundial w 4K i z tego co słyszałem to po mundialu ten kanał ma już nadawać na stałe..
  • Odpowiedz
Wiecie Panowie, Eleven też jest w 4k no i domyślam się, że raczej oferta kanałów w tym standardzie będzie rosnąć to już tak bardziej przyszłościowo. No i oczywiście jak @parcu1 wspomniał - mundial w 4k.
  • Odpowiedz
@pawel-pirek:

Vu+ ZERO 4K istnieje i ma się całkiem dobrze ;)


Zgadza się, dlatego wspomniałem że mowa tylko o nowych. Nowego Vu+ Zero 4K nie kupisz, a używane są niemal dwa razy droższe od tej Zgemmy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

No nic, czekam dalej aż ktoś zaproponuje jakąś inną alternatywę. Ale.. chyba się nie doczekam ;)
  • Odpowiedz