Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co jest kurde. Pisze sobie z ziomkiem z neta i sobie flirtujemy. No i gościa wystalkowalam i ma firmę na imie zenskie imie meskie nazwisko no i foteczke z jakiegoś konkursu z babom(sprzed dwóch lat). No i piszemy na okrągło, ciężko by było żeby się nie zorientowała, bo nawet późno w nocy. No i mam mind fucka. Nie chce go bezpośrednio o nic pytać bo się zorientuje, że go stalkuje xD znalazłam też jego profil na jakimś forum na którym się dużo udzielał i wygląda na porządnego xD
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611f89f039ed15000a0af1ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: No, jak dopiero na końcu wypowiedzi jest odmieniona końcówka i muszę czytać wszystko od początku to bardzo pomocne. Wcale ()
Nawet jakbym wiedział co ci odpisać to nie mam zamiaru, bo zmarnowałaś mój czas. Może gdybyś zwyczajnie odpowiedziała, ale nie, ty wolisz grać głupa i nie przyznać się do błędu. W takim razie żyj sobie.
wygląda na porządnego


@AnonimoweMirkoWyznania: tacy są najgorsi :p
Pewnie zaraz zacznie ci wkręcać że ożenił się młodo, że wcale żonki to on nie kocha, tak naprawdę, to ona go zdardza i już właśnie jedzie do MediaExpert po drukarkę na której już pojutrze będzie drukować papiery rozwodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)