Wpis z mikrobloga

#mightandmagiclegacy #mightandmagic #mightandmagicx #gryturowe #gry #porady
Jakby ktoś grał w might and magic X legacy to kilka porad odnośnie tego zabugowanego tytułu:
Jeżeli spotka was błąd Unlock content title w zapisach to prawdopodobnie któryś z zapisów to powoduje, a może to być spowodowane zamknięciem gry podczas zapisywania, polskimi znakami w nazwie zapisu, zbyt dużą ilością zapisów(powyżej 4 już się buguje) lub z przyczyn losowych(bez powodu). Jak to rozwiązać? Wejść do folderu z zapisami i po prostu usunąć wadliwy zapis, a poznamy go po tym, że jest to pusty plik notatnika, zawiera polskie znaki, lub jest to 5 zapis.
Ja się poddaję, dałem temu tytułowi drugą szansę, prawie pod koniec gry (28 poziom postaci) gra mi się zwiesiła i nie dało się nic zrobić, po ponownym odpaleniu gry okazało się, że tym razem spieprzył się autozapis i szybki zapis, przez co nie będę już w stanie kontynuować tytułu i wszystko trafił szlag. Więc jeżeli ktoś będzie próbował grać, to polecam dodatkowo zapisywać co godzinę ręcznie, a najlepiej to co jakiś czas robić kopię zapasową folderu z zapisami, co by nie okazało się, że nagle wszystkie jednocześnie się spieprzą.