Wpis z mikrobloga

Mirki kierowcy i Mirabelki kierowczynie, zgłupiałem xD
Zainstalowałem sobie te cudowną aplikacje #etoll , połączyłem z autem, odpaliłem, podjezdzam pod bramki na A4, akurat szlaban nie był otwarty na skrajnym prawym pasie wiec przejechałem powoli przez bramki i cisne dalej. Zjeżdżam z autostrady, zajmuje skrajny prawy pas z napisem „e-TOLL” i patrzę a tam szlaban zamknięty. No ale mam e-TOLLa wiec jadę bo pewnie się otworzy. Taki #!$%@?, dobrze ze pani była akurat w budce i otworzyła mi bramkę a ja musiałem pokazać, że mam odpaloną aplikacje „e-TOLL”. Pytam dlaczego szlaban sam się nie otworzył. Ona się uśmiechnęła i powiedziała, ze no tak to powinno być, ale to ona musi mi szlaban otworzyć.
#!$%@? nie ogarniam xDDD Myślałem, ze to jest po to, aby ruch przez bramki odbywał się płynnie, a nie jeszcze wolniej, bo przyblokowalem skrajny prawy pas dla ciężarówek na te kilkadziesiąt sekund. A gdyby jej tam nie było, to przecież musiałbym wycofać się i stworzyłbym spore niebezpieczeństwo.

Was też spotykają takie #!$%@? sytuacje podczas korzystania z tego nowego rozwiązania?

#viatoll #etoll #samochody #motoryzacja #auta
  • 6
zamiast zrobić coś jak autopay to mamy takiego potworka


@Jakubson18: autopay ma też problemy np gdy pada śnieg lub spadnie ci liść na rejestrację/jest nieczytelna. A w budce zawsze siedzi pani bo i tak wbija kategorię pojazdu bo kamera nie jest w stanie stwierdzić ile masz osi :)