Wpis z mikrobloga

Cześć może ktoś polecić jakąś rakietę tenisową dla amatora który gra kilkanaście razy w roku , głównie ze znajomymi, teraz cały czas gram rakietą od znajomego ale gramy coraz częściej i może w najbliższym czasie na jakiś amatorski turniej się wybiorę i chciałbym mieć swoją, wiadomo nie chce jakiejś dla pro gracza ale kilka stówek mogę wydac w razie czego, proszę tylko o poradę czym się kierować i czy ewentualnie ktoś może podesłać linka do jakiegoś konkretnego modelu.
#rakieta
#tenis
  • 3
  • Odpowiedz
@atom13: jak jesteś początkujący to taka niezbyt ciężka taka od 270 do 280 gramów, polecam z powiększona główką, uważaj też na rozmiar rączki bo to też ważna sprawa i musi być dopasowana do wielkości twojej dłoni.

Ja używam Wilson Clash 108 i jestem zadowolony, ale cena trochę wysoka.
  • Odpowiedz
@atom13: ja zaczynałem od jakiegoś Yonexa, którego modelu nawet nie pamiętam. Ciężko jest doradzić komuś bo każdy ma inne potrzeby, ja mam na przykład przedłużona rakietę dzięki czemu zyskuje mój serwis na przykład.

Dużo dobrego słyszałem o Head TI S6 jeśli jesteś nowicjuszem to powinna być spoko, tylko do gry przy siatce się raczej nie nadaje. Obejrzyj specyfikację i poczytaj o tej rakiecie i jak coś to spróbuj, tylko pamiętaj o
  • Odpowiedz