Wpis z mikrobloga

@Bounty Pamiętajmy że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego i wstrzymała się w sprawie lexTVN

A oszust @nycaff założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął
  • Odpowiedz
@Bounty: Oo grafika doszła. To już na zawsze czy dzisiaj zaszalales? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Konfabulacja stawia warunki, by łaskawie pomogli odwołać marszałek reżimowego rzadu. Tacy wolnosciowcy, warto o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
@Bounty: Bede szczery, to najlepszy program jaki przeczytalem do tej pory. Przeczytalem deklaracje ideową i z mojego punktu widzenia stwierdzam nie ma slabych stron. Bardzo mi się podoba i rownie bardzo bym sie cieszył gdybym mógł na Was zagłosować
  • Odpowiedz
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy


@SynGilgamesza: Ja zawsze salutuję murzynom i pajeetom z Glovo i Uber Eats. Wiem, że ich absolutnie niezbędna praca jako dostawca jedzenia z appki mobilnej pcha mój kraj przed Niemcy.
  • Odpowiedz
@Bizancjum: każdy jeden pracowity murzyn/pajeet z Glovo i Uber Eats popchnął bardziej nasz kraj w stronę dobrobytu niz b0sak przez prawie 40 lat swojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będę dodawał, że takie b0saki to najchętniej zawróciłyby nas w stronę wschodu, bo o tym każdy wie.
  • Odpowiedz
@Bizancjum: i k0nfederacja ma być tą siłą wprowadzającą zaawansowaną gospodarkę? Pewnie memcen jako panaceum? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prędzej zadziała zawierzenie Polski najświętszej panience, zawsze dziewicy. Oj bardzo szybko zatęsknilibyśmy za Mokebe i Pajeetem. Chyba mam dość xD Baj!
  • Odpowiedz
@Bizancjum: a no tak xD Zapomniałem, że dla takich jak ty każdy kto pluje na religijnych oszołomów z k0nfederacji czy pisu to LEWAG! TĘCZOWY LEWAG, bo nie chce batożyć dwóch żyjących ze sobą facetów (a lesbijeczki som spoko, bo no wiesz hehe). Do budy prawacki piesku pawłowa! Teraz już na prawdę bez odbioru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz