Wpis z mikrobloga

@PoIand: no beka w uj, janusz

historia tego zdjęcia jest taka, że ruski wywiad wie z rozpracowania psychologicznego, że Merkel ma bardzo silną fobię związaną z psami, więc aby ją zestresować aby poczuła strach i brak komfortu na oficjalnym spotkaniu, niby przypadkiem do pokoju rozmów wpuszczono duże psy
  • Odpowiedz
no beka w uj, janusz


@spere: oj, Donusia szkalujo chlip chlip. Nawet nie musiałem wchodzić na twój profil, żeby wiedzieć, z czego ciśniesz bekę na co dzień, ale to zrobiłem - i się nie zawiodłem: z góry na dół Kaczyński xDD
  • Odpowiedz
@PoIand: typie, jak trzeba mieć nasrane na bani, żeby przeszukiwać kogoś profil, wklejać screeny z przed czterech lat i jeszcze byc z tego dumnym? xD
Lecz się. I przez te 4 lata sporo się zmieniło, nie bój żaby
  • Odpowiedz
Nawet nie musiałem wchodzić na twój profil, żeby wiedzieć, z czego ciśniesz bekę na co dzień, ale to zrobiłem - i się nie zawiodłem: z góry na dół Kaczyński xDD


@alcest: postaraj się bardziej z rozpracowaniem psychologicznym, bo głównie kościół katolicki - czarną mafię wysysającą ten kraj jak pies kość

kaczyński już mi się znudził, to jest początek jego końca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PoIand: zamiast wypisywać głupoty to idź odebrać receptę, bo termin tuż tuż a tym dłużej będziesz zwlekać bez leków tym większe zagrożenie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) martwimy się, rodzina z dziećmi.
  • Odpowiedz