Wpis z mikrobloga

To już jest szczyt chamstwa, żeby na tym tagu takie osobniki jak bobole miały czelność pomawiać kogoś o niewypłacenie i przejęcie pieniędzy ze zrzutki dla dzieciaków z domu dziecka dla siebie, przypominam, że @Zagmadfany2 chwalił się zrzuceniem live'a gdzie zbierane były pieniądze właśnie na ten cel ( https://www.wykop.pl/link/6127841/wykopowy-user-zagmadfany2-chwali-sie-skutecznym-zrzuceniem-live-na-dom-dziecka/ ) oraz wraz ze swoją lateksową ekipą namawiali użytkowników z tego tagu do robienia tego samego, nie mam pojęcia, dlaczego takie osoby, przez które przepływa nienawiść do innych osób, oraz których jedynym zajęciem na tym tagu przez dłuższy czas było spamowanie jakimiś wysrywami alkoholika z yt, które utrudniały dotarcie do innych treści (np do memów z kononowiczem, albo jakichś ważniejszych wypowiedzi) są jeszcze tolerowane na tym portalu, zakładają multikonta (zapewne używając vpn'ów) udając przy tym "cwanych" wypierając się tego. Z tego miejsca proszę @a__s oraz @m__b o sprawdzenie kont o nazwach @olgierdano_peto_gaszano @Olgierdano5cm @kontodozglaszaniapatologiiwykopu @AveJaro pod kątem używania proxy / vpn (w celu omijania bana oraz celowym z tego tytułu ukrywaniu powiązania nowych kont z głównymi kontami (przy ewentualnym zbanowaniu nie polecą wszystkie konta i mogą spokojnie siać sobie ferment na tagu) ), szerzenia nienawiści, publikowania szkalujących (głównie jednego użytkownika tego serwisu) wpisów. Takie zachowanie nie powinno mieć tutaj miejsca, a jak widać ma i ma się dobrze. Zgłaszanie wpisów czy tych kont mija się z celem (nikt nie widzi niczego złego, chociaż wystarczy wejść na profile tych ludzi i poczytać kilka wpisów, ba, w niektórych przypadkach wystarczy przeczytać tylko nazwę takiego konta, zgłoszenia odrzucane są z automatu (i nie chodzi mi tu o cf0) ). Może bezpośrednie oznaczenie kogoś tutaj pomoże, a może i nie.
#kononowicz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StrajGerOfficial: Jeżeli chodzi o multikonta, to dużo skuteczniejsze jest pisanie z dobrym uzasadnieniem na kontakt do wykopu, z pominięciem tego śmiesznego panelu zgłaszania - w ten sposób uwaliłem jedno multi rudego stalkera (GoodFellasBialystok)
  • Odpowiedz
@StrajGerOfficial: "To już jest szczyt chamstwa, żeby na tym tagu takie osobniki jak bobole miały czelność pomawiać kogoś o niewypłacenie i przejęcie pieniędzy ze zrzutki dla dzieciaków z domu dziecka."

Szczytem chamstwa jest stanie po stronie tego degenerata i jakikolwiek próby jego obrony.
  • Odpowiedz
@StrajGerOfficial: No taki niezbyt obiektywny jesteś bo zaśmiecenie tego tagu to w 90% odpowiada obiekt twojego uwielbienia. A najlepsze jest to

szerzenia nienawiści, publikowania szkalujących (głównie jednego użytkownika tego serwisu) wpisów.

Co właściwie też jest uprawiane przez obiekt twojego uwielbienia w kierunku (co już ci oczywiście nie przeszkadza)

alkoholika z yt,
  • Odpowiedz
@pebl: Nie przeszkadza, bo w przeciwieństwie do was mamy podparcie na swoje słowa, menel sam swoimi nagraniami udowadnia kim jest i jest za to punktowany, a wy tylko z tego powodu odwzajemniacie atakiem bo ktoś ruszył waszego lateksowego pionka.
  • Odpowiedz
@salamsalejman: A co ty możesz wiedzieć o kimś ? xDD Idź się zerówki napij to ci może przejdzie, chwaliłeś się kiedyś, że jaki ty to dorosły nie jesteś, że 40 lat tam masz czy coś takiego, a zamiast się rodziną zająć to na tagu wysrywami menela spamujesz, więc kim ty jesteś? xD
  • Odpowiedz
@pebl: To ty czytaj ze zrozumieniem co piszesz, przeczytałem do końca i odpowiedziałem na to, co zawarłeś w ostatnim zdaniu, że mi to nie przeszkadza, to ci wyjaśniłem, dlaczego mi to nie przeszkadza, mam być obiektywny? Czy widziałeś kiedyś wysyp zielonek jak olgierd leciał z tematem? Bo ja widzę wysyp zielonek typowo bobolskich na tagu i to oni spamują od rana do nocy w większości przypadków.
  • Odpowiedz