Wpis z mikrobloga

Ødegaard odchodzi do Arsenalu (°° Szkoda strzępić ryja, myślałem że w końcu w Realu będzie jakaś dobra 10 a typ po 1 meczu przedsezonowym ucieka z klubu bo boi sie konkurować o skład z Isco...

#realmadryt #pilkanozna
  • 10
  • Odpowiedz
@71393: chyba jak już był w młodzieżówce to słyszało się, że jest bardzo roszczeniowy. W Realu Sociedad jakoś funkcjonował, tak samo w Arsenalu - pewnie dlatego, że nikogo lepszego od niego w środku rzeczywiście nie było.
  • Odpowiedz
a typ po 1 meczu przedsezonowym ucieka z klubu bo boi sie konkurować o skład z Isco...


@71393: Niestety, ale to dyskwalifikuje go całkowicie w kontekście takiego klubu jak Real Madryt.

Mental chyba nie dojechał do umiejętności.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: @czuczer: No ale serio lepszej szansy niż w tym roku nigdy już nie dostanie.. Tak naprawdę jedynym konkurentem do 1 składu jest Modric który z racji wieku i tak nie będzie grał wszystkego więc Odegaard z automatu dostawałby sporo minut bo nie wierzę że byłby gorszy od Isco czy Asensio..
  • Odpowiedz
@71393: największa beka z ceny - około 40 mln euro, jak zwykle Real oddaje za frajer piłkarzy w imie "dobrych relacji" zamiast wymóc cenę rynkową. Nie zdziwię się, gdy to będzie 30mln z bonusami xD.

Co do Odegarda to mi go nie szkoda, mial pare dobrych miechów w RSSS i nic wiecej, drugi raz osrał sie rywalizacji, słaba psycha, za Zidana dostał na początku szansę to grał przeciętnie. Na RM.pl
  • Odpowiedz
@chlorowodor: Cena trochę słaba - taki Tammy Abraham poszedł do Romy za 40 mln więc tutaj można było wyciągnąć więcej no ale 35-40 mln za niego to i tak dość znośny interes. Myślę że za rok zobaczymy sporo transferów bo trochę się tej kasy uzbierało
  • Odpowiedz
@71393: A ja myślę że jeszcze ta odbudowa po CR7 będzie trwała z 2-3 sezony, marka Real Madryt jest dalej mocna, więc Real może sobie pozwolić na kontraktowanie zawodników z wolnych kontraktów. Mbappe albo Haaland, bo w obu nie wierzę, może Goretzka, Camavigna, Rudiger. Real przewalił pieniądze na trzech lewoskrzydłowych, z których żaden nie reprezentuje odpowiedniego poziomu. Do tego dziwne transfer Reiniera, Jovicia, za których wydano ogromne pieniądze, które można
  • Odpowiedz
@chlorowodor: Odegaarda zjadły najpierw kontuzje, a później uznał, że chce miejsce w składzie bez rywalizacji - takie rzeczy trudno przewidzieć. Z ostatnich filmików a propos piłkarzy przyszłości w LaLiga skuteczność jest całkiem niezła, bo kilku zmieniło kluby (Gil, Galan), a kilku zmieni zaraz (Kounde, Mir) ;) Co do Asensio - tu też jestem zdania, że wyhamowała go kontuzja, a dopiero później charakter. Podobny case pod pewnymi względami.
  • Odpowiedz