Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zales360: @gawix: ja grałem chwilę, trochę się obawiam jak będzie z teleportowaniem czy z celowaniem w odpowiedniego przeciwnika np podczas Uber tristram czy żeby nie zabić króla Krów. Źle nie jest ale czuć trochę archaizm. Niestety nie mogę znaleźć nigdzie gameplay z Xboxa podstawowego i nie mogę porównać z tym co u siebie doświadczyłem. I tak jak kolega wyżej napisał trochę będzie problem z handlem co może bardzo popsuć rozgrywkę.
@wormwood89 tak, to prawda. Handel lipa no i sama komunikacja. Odkładanie co chwilę pada i klikanie w klawiaturę nie brzmi zachęcająco. Nie mniej jednak dużo osób zachwala że na padzie lepiej się gra, no i nie jesteś ograniczony do 8osiowego poruszania się.
No ale od tego jest beta, wszyskto bardzo chętnie sprawdzę przed zakupem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wormwood89: @NoKappaSoldier73: @gawix: tragedii nie ma, walka wypada lepiej niż się spodziewałem, namierzanie celów nie jest najgorsze (testowałem paladyna i czarodziejkę, nie wiem jak będzie z umiejętnościami obszarowymi np klątwy) ale niestety tak jak kolega @wormwood89 mówi - trochę ciąży tutaj wiek gry.
Największy minus pada jest taki że ciężko podnieść konkretny item spośród kupy śmieci która leży u stóp postaci. (a ekwipunek jest malutki, to nie D3 że