Wpis z mikrobloga

@gundis24: a z ciekawości, jak takie dzieci ogarnąć? Serio pytam. Dać komórkę do łapy? Tableta? Posadzić przed konsolą? Krzyczeć nie wolno. Jak im zaproponujesz analogowe zabawy to w 80% przypadków po kilku minutach zaczną sie drzeć że się nudzą i chcą tableta. I to nawet możesz sobie postanowić że dziecko do któregoś roku życia nie będzie miało kontaktu z elektroniką, ale co z tego skoro koledzy w szkole (a nawet
  • Odpowiedz
@Plp_: ja nie darłem ryja że chce tableta i lubiłem analogowe zabawy bo... Nie miałem tableta. Nie było wtedy tabletów. Dzis są, ale można nie kupować żeby nie #!$%@? dziecku systemu nagrody, bo to tu jest problem z tabletami, tzw. Instant gratification. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: ale co z tego jak nie kupisz skoro koleżanki i koledzy w szkole mają, więc dodatkowo nie dość że kolega da pograć i dziecko zasmakuje tej dopaminy z dotykowego ekranu, to jeszcze dojdzie presja rówieśników którzy bedą dziecko wytykać palcami że nawet smartfona nie ma xD a potem ludzie sie dziwią że nawet 6cio latki strzelają bohatyra.
  • Odpowiedz