Wpis z mikrobloga

@ediz4: Mówimy o Trumpie a ty wklejasz rok 2007 xD

Kompromitacja za kompromitacją.

Jak zwykle jesteś żałosny i po zaoraniu będziesz kręcił.
  • Odpowiedz
@rzep: Ty masz tupet

Wypuszczeni Talibowie nie byli przetrzymywani w Guantanamo.....

Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące tożsamości jednego z dowódców talibskich terrorystów z Kabulu


zidentyfikowany mężczyzna to były więzień z Guantanamo, który wyszedł na wolność w dość osobliwych okolicznościach. DailyMail.com ujawnia, że Gholam Ruhani to znacznie barwniejsza postać niż początkowo mogłoby się wydawać. Był to jeden z pierwszych terrorystów osadzonych w amerykańskim więzieniu. W 2001 został aresztowany razem
  • Odpowiedz
@rzep: Dałem Ci przykład bucu - talibów uwalniał i Obama i Trump a i Biden zdążył kilku uwolnić. A teraz znikaj szukać czemu uwolniono go z Guantanamo skoro tam nie byli przetrzymywani xD. A do teraz tam siedzi kilku.
  • Odpowiedz
@Malthan: Trump jasno wyjaśnił jak miało by to wyglądać polecam się zapoznać.
Biden nie wie co się dzieje więc ciężko go winić, wysłali go w takiej chwili na wakacje bo mu demencja wjechała na ostro.
  • Odpowiedz
Znamienne że im więcej ktoś pisze o zaoraniu tym bardziej się skompromitował w dyskusji


@ediz4: Tylko wrzucę (offtop), że dokładnie zdefiniowałeś swoją cechę. Ty często nadużywasz hasła o zaoraniu:) Tak, czy inaczej. Miło, że wróciłeś, bo przez ostatni czas wizja PiSu na wykopie została mocno nomen omen zaorana. Co to znaczy jak ktoś coś robi nie dla kasy, ale dla wyższych ideologicznych celów. Już nie broi więcej, bo wykop bez
  • Odpowiedz
Ty często nadużywasz hasła o zaoraniu:)


@StaryMadryElf: W kontekście zaorania mnie przez obelgę interlokutora- przejrzyj jednak mój profil jeśli zamierzasz pisać takie rzeczy.

Już nie broi więce.....

Dostałem bana za wyimaginowany flood - ciężko nazwać to brojeniem.
  • Odpowiedz
A tak to już nie pisz bo dziwnie zaczyna brzmieć.


@ediz4: eh, przestań, jak to Alf mawiał: Don't toy with my emotions, Willy

u masz przykład używania zaorania przeze mnie

Prześledź wszystko. Napisałem, że nadużywasz.
  • Odpowiedz