Wpis z mikrobloga

#wieczorpanienski #panienski #krakow #restauracja
#drinki
Cześć! Szukam klimatycznej miejscówki na kolację podczas wieczoru panieńskiego w Krakowie i miejsca na drinki ale nie klub do tańca tylko jakiś cocktail bar gdzie można posiedzieć, napić się i porozmawiać. Polecacie może jakieś miejsca? :) niestety pozostałe dziewczyny nie angażują się w ogóle i cały ciężar spoczął na mnie a ja średnio orientuje się w takich miejscach, zawsze lepiej mieć coś poleconego ;) Z góry dzięki!
  • 13
  • Odpowiedz
@nowalijka01: nie wiem czemu tak jest ale zauważyłem że wśród znajomych jest tak, nasze kawalerskie są na prawdę spoko. A dziewczyny, zazwyczaj jeśli jest średnio to i tak jest dobrze xD kobiety to jest dramat. A co do miejsc to nie polecę, jakby chodziło o kawalerski to bym może coś doradził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zuler Dziękuję :D no niestety osobiście nie znam żadnej a przy każdej mojej propozycji czekam na akceptację i cisza, totalny brak odzewu :/ A jednak zależy mi żeby coś fajnego znaleźć, dzięki, na pewno przejrzę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@TrollingMasterNinja Zgadzam się z tym xD mam wrażenie że faceci potrafią się lepiej zorganizować, jedno słowo i się zgadują, nawet nie muszą mieć szczególnego planu a ja pytam, proszę, podaje różne proporcje i cisza, ani tak ani nie, oszaleć można ;(
  • Odpowiedz
@nowalijka01: to samo widzę u mojej, teraz, był okres wielu wesel to tym bardziej to zauważyłem, kawalerski, fajne pomysły wyjazdy, nawet patrząc na rozmowę grupowa, tutaj jakieś konkrety ustalenia bez spiny, a kobiety, albo się nie udziela albo jej nie pasuje, najlepiej blisko i tanio xD ta nie przyjedzie bo jej korona z głowy spadnie. D r a m a t. I to jeszcze rozumiem jedno towarzystwo, ale scenariusz się powtarza
  • Odpowiedz
@nowalijka01: nie przejmuj się, i tak wiecznie którejś nie będzie coś pasować. Ustal co uznasz za najlepszą opcję, rzuć im tylko miejsce i godzinę i wywalone. Będzie gites :)
  • Odpowiedz