Wpis z mikrobloga

#wieczorpanienski #panienski #krakow #restauracja
#drinki
Cześć! Szukam klimatycznej miejscówki na kolację podczas wieczoru panieńskiego w Krakowie i miejsca na drinki ale nie klub do tańca tylko jakiś cocktail bar gdzie można posiedzieć, napić się i porozmawiać. Polecacie może jakieś miejsca? :) niestety pozostałe dziewczyny nie angażują się w ogóle i cały ciężar spoczął na mnie a ja średnio orientuje się w takich miejscach, zawsze lepiej mieć coś poleconego ;) Z góry dzięki!
  • 13
@Zuler Dziękuję :D no niestety osobiście nie znam żadnej a przy każdej mojej propozycji czekam na akceptację i cisza, totalny brak odzewu :/ A jednak zależy mi żeby coś fajnego znaleźć, dzięki, na pewno przejrzę :)
@nowalijka01: to samo widzę u mojej, teraz, był okres wielu wesel to tym bardziej to zauważyłem, kawalerski, fajne pomysły wyjazdy, nawet patrząc na rozmowę grupowa, tutaj jakieś konkrety ustalenia bez spiny, a kobiety, albo się nie udziela albo jej nie pasuje, najlepiej blisko i tanio xD ta nie przyjedzie bo jej korona z głowy spadnie. D r a m a t. I to jeszcze rozumiem jedno towarzystwo, ale scenariusz się powtarza