Wpis z mikrobloga

@tepskiteps: są glupie ale ja tez mialem malego psa i tylko jako szczeniaczek mi sikal w domu a potem dosc szybko juz normalnie nauczyl sie chodzic na trawke. Mysle ze to problem ze oni go kompletnie nie tresuja i uposledzili tego psa.. jak ja mialem psa to nie bylo mat jesscze albo ja nie slyszalem o tym.. ostatnio to sie jakiea popularne zrobilo i mam wrazenie ze te maty to dla
@spac_jesc_pracowac: one ponoc nie smierdza ale nie wiem bo nie umiem sobie wyobrazic siedziec na kanapie nas plama szczochow czy gownem na dywanie xd dla mnie to takie lenistwo ze az mnie skreca i uposledza tego psa ktory potem mysli ze potrzeba mu specjalnej maty by sie wyszczac xD
@Murphy99: Leżałam popołudniu zamulona po szczepieniu i włączyłam ten dokument o nich - tam praktycznie każdy ma asystentów za nic xD a ten mały to już w ogóle wjeżdża im na psychikę. Ten cały tromba mówił coś o 2,5k xDD fajne niewolnictwo. Ludzie podobno odchodzą.

Ten sriz zrobił swojemu inbę, że nie zamówił pizzy, tylko coś innego (nie czekał 20 minut na odpowiedź po prostu) xD i cisnął jemu przy ludziach,