Wpis z mikrobloga

Czytając różne kłótnie na wykopie nie sposób nie zwrócić uwagi jak wielkim hivemindem są prawaki. W każdej dyskusji na tematy gospodarcze przejawia się taki sam schemat, lewica zwraca uwagę na jakieś realne problemy, rozmawia o przyczynach, proponuje rozwiązania, a kapitalista potrafi tylko wejść i napisać dokładnie to samo co tysiące razy przed nim pisali jego ideologiczni koledzy: "eeee korea pułnocna wenezuela kuba wogule #!$%@?ć biedakuw wystarczy wcześniej wstawać ja jak już skończę technikum znaczy się eeee ja już jestem programistom bo cienszko pracowałem a nie byłem leniem i dlatego zarabiam zostawcie moje cienszko zarobione pieniondze lewaki". Ironiczny w tym wszystkim jest fakt że to prawactwo wymyśliło i forsowało mema z NPC, mema, który doskonale pasuje do nich XD #antykapitalizm #bekazprawakow #neuropa #npc
Vegas8 - Czytając różne kłótnie na wykopie nie sposób nie zwrócić uwagi jak wielkim h...

źródło: comment_1629202947QEFX9c3xvrpZ73COnfE8ou.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Czytając różne kłótnie na wykopie nie sposób nie zwrócić uwagi jak wielkim hivemindem są prawaki. W każdej dyskusji na tematy gospodarcze przejawia się taki sam schemat, lewica zwraca uwagę na jakieś realne problemy, rozmawia o przyczynach, proponuje rozwiązania


@Vegas8: xDDdDDD
No w sumie błędne i upośledzone rozwiązani to tez jakieś rozwiązania.

Kwii zabrać bogatym kwiii xD
Przyczyna - bogaci ludzie kwiii.
Realny problem - ktoś ma więcej kwiii!
  • Odpowiedz
@Vegas8:
Wut? Jako mgr ekonomii czesto wrzucam przypadki i badania jak to wlasnie lewicowe rozwiazania przyczyniaja sie do problemow ekonomicznych na co dostaje odpowiedzi "nie zesraj sie" "xddddd kucu" etc.
  • Odpowiedz
Ja np sie nie boje mówić o błędach kapitalizmu i jego wadach. Wręcz uważam, że to mój obowiązek jako zwolennika kapitalizmu. No, ale to tego trzeba coś wiedzieć o kapitalizmie najpierw, a nie tylko słuchać pana Janusza


@SirSherwood: jeez, jakbym chciał, żeby każdy libek myślał podobnie ( ʖ̯)
  • Odpowiedz