Wpis z mikrobloga

@xvlk
które końcówki polecacie?
czy te końcówki nie będą zbyt twarde?
lepiej kupić twardą końcówkę czy ustawić mocny tryb?
aplikacja przestała wykrywać szczoteczkę
długo ładuje mi się szczoteczka, też tak macie?
żałuję, że nie kupiłam niebieskiej
teraz spadły ceny szczoteczek, mogłam poczekać 2 tygodnie
ale podrożały szczoteczki, dobrze, że wtedy kupiłam
boję się, że te końcówki, które zamówiłam to będą podróbki, niby dobre opinie na allegro, ale dziwnie niska cena
Gdzie kupujecie
@PyraPrzeznaczenia: jaka to szczoteczka? Ja mam ocleanX

które końcówki polecacie?

dedykowane do szczoteczki, jeszcze nie zamawiałem bo do zestawu miałem dwie ale powinienem już kupić nową

czy te końcówki nie będą zbyt twarde?

końcówki są miękkie i dziwiłem się, że nie ma milion kategorii na półmiękkie, średniopółmiękkie itp. tak jak w zwykłych

lepiej kupić twardą końcówkę czy ustawić mocny tryb?

miękka końcówka i mocny tryb

aplikacja przestała wykrywać szczoteczkę

to niedobrze
@Bitszkopt ja mam oclean x pro

No właśnie ja mam wrażenie, że jest milion kategorii, bo one tak wymiennie pasują z tych wszystkich xiaomi do wszystkich xiaomi i można mieszać i są różne twardości i kolory też różne. Na razie zamówiłam dokładnie takie jak ta co była przy mojej szczoteczce. Z tego co widzę to oryginalne kupiłam i na serio już cena wzrosła i zrównała się z ceną wszędzie. Widziałam też jakieś
@PyraPrzeznaczenia: o kurda, faktycznie jakoś dużo tych końcówek teraz. Ja używałem tej zwykłej co była w zestawie. Będę musiał kupić kolejne i będę się zastanawiać którą wziąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale chyba brałbym miękką ew. średnią

Ostatnio byłem na leczeniu ząbka i zapytałem się czemu inny ząbek ma odsłoniętą szyjkę i jakby mi tak dziąsła odsłoniło bardziej zęba przez co jest tam nadwrażliwy. Powiedziała, że źle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PyraPrzeznaczenia: a taka soniczna coś daje fajnego w porównaniu do takiej zwyklej elektrycznej bo mi się kojarzy tylko z tą bajką sonic co tak biegał jeż i był niebieski właśnie i pewnie dlatego niebieski jest lepszy
@Bitszkopt Ja kiedyś sama za mocno szczotkowałam za twardą szczoteczką i też coś tam mi się odsłoniło. A uwielbiałam wtedy twarde szczoteczki. Teraz używałam średnich, a jak na trochę chciałam wrócić do twardej to piekły mnie dziąsła. Więc przy sonicznej też wolę mieć średnie. Jest jakiś podział w skali ileś na 10, ale nie ma każdej cyferki. Chyba jest jakoś tak, że 2, 3, 4, 7 i coś tam wyżej. Nie wiem.