Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: w obrębie sieci domowej dostęp do wszystkich wykupionych kanałów w jakości takiej jak w TV i dostęp do nagrań na dysku dekodera. Do tego kilka kanałów-streamów "poza domem" (m.in. TVN24, Eska TV, Orange sport), VOD (m.in. Picture Box, CANAL+ VOD i inne), Program TV, Radio+ i pilot.
@jestem_legenda: nc+GO nie ma jeszcze na komputer, screen jest z iPada. Ale można oglądać inny kanał na iPadzie a inny w TV, no chyba że nagrywasz jedno, oglądasz na TV drugie, a na iPadzie chcesz trzecie - to wtedy możesz ewentualnie oglądać to co się nagrywa bądź to co na TV. Bo te kanały "W domu" to nic innego, jak streaming w sieci domowej z drugiego złącza antenowego.
@Peter_Parker: muszę doczytać. Bo kończy mi się umowa a chciałbym mieć dostęp do kanałów na komputerach. A że dekoder który mam teraz (ariva 102e, nie chciałbym tych "oryginalnych") szfankuje, to myślę nad jakimś nowym. Podobno te oparte na Linuxach dają takie możliwości jak i wiele innych.
@jestem_legenda: ja zrezygnowałem z Pace PVR HD + 2x karta (używałem też Ariva 210 Combo, a więc miałem możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk) na rzecz mediaBOX+ z multiroomem. Przynajmniej mam pewność że mam za co płacę, sprzęt dobry i nie musiałem robić jakichś dziwnych zabiegów ze splitterem. No i mam w tej samej cenie VOD i usługi internetowe, a także nc+GO.