Wpis z mikrobloga

W tych czasach kobiety tylko chcą seksu a prawdziwi faceci być wysłuchani i przytuleni do snu
#przegryw
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wszystkooo_: internet zmienił w zasadzie tylko tyle że masz dostęp do tych mega idiotów i do tych mega wygrywów jakich nie miało żadne pokolenie wcześniej na pstryknięcie palcem, przetwarzasz codziennie tysiąc razy więcej informacji o innych ludziach niż twoja babcia z dziadkiem i to może przytłaczać. ale nie musisz tego robić, tylko po zachłyśnięciu się facebookiem, instagramem, trudno jest wrócić do okazyjnego filmu w telewizji i gazety o samochodach. ale
  • Odpowiedz
@rebenga: dobre, czyli też o mnie tak mówią. Jestem rocznik 97. Wśród moich równolatków tak bardzo tego nie dostrzegam, normalni są w sumie, zakładają zwyczajne rodziny. Może też dlatego, że mieszkam na wschodzie a tu ludzie są bardziej konserwatywni. Przepaść zaczyna się około roku 2001, z tymi ludźmi ciężko się już dogadać.
  • Odpowiedz
@rebenga: ja tak właśnie żyje. Obserwowanie mediów społecznościowych pogłębiało we mnie nerwicę. Do wykopu mam sentyment, szczególnie nocą, chociaż to już też nie to samo miejsce. Przebodźcowanie nie jest do końca zbadane i nie wiadomo do konać jaki ma na nas wpływ. Wiadomo tylko, że zły.
  • Odpowiedz
@Wszystkooo_: o tej generacji z to tak pół żartem pół serio, wiadomo że jak zawsze każde pokolenie dopadnie szara rzeczywistość i skończy się rumakowanie. dobrej nocy kolego
  • Odpowiedz
@sebe: ty w sumie tak popatrzyłem dalej w twoje wpisy i mi się jednak przykro zrobiło, nie kopie się leżącego, żyj tam sobie po swojemu i przyjemności
  • Odpowiedz