Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: mem niemożliwy w rzeczywistości - pan janusz nie zatrudnia nikogo "za ciężkie pieniądze", bierze studenciaków, co im wystarczy ledwo ponad minimalna.

co prawda wg pana janusza nadal mogą to być "ciężkie pieniądze" (nieciężkie to tylko 1/8 etatu + "premia" pod stołem), ale wtedy raczej nikt nie gada o środowiskach testowych i pull requestach

ps. tak, jestem duszą towarzystwa na imprezach, w końcu siedzimy na tagu #programista15k (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FanaticoRosso1910: nie trzeba byc programista żeby wiedzieć co to środowisko testowe i pull request - wie to w sumie każdy kto ma dział IT w firmie albo mial ambitniejszego typa od infy w technikum
  • Odpowiedz
@NaczelnyMizoginRP: żeby to była prawda :D Rzeczywistość wygląda tak, że programiści pchają taski do ready for qa bez nawet najmniejszego sprawdzenia czy ich ficzer działa jak pownien. Nawet happy path nie działa xD Ale każdy się uważa za prawdziwego programistę :P
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Ehh, aż mi się praktyki przypomniały

Odpalam maszynę lutującą jak mi kazali, połowa niezalutowana i mówię to opiekunowi, on coś tam poklikał i teraz zamiast 50% płyty mam do poprawienia ręcznie tylko 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz