Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, planuję się przesiąść z iPhona 7 na Xs albo 11. Celuję w jakąś zadbaną używkę. W związku z tym myślicie ze lepiej kupować teraz czy poczekać do września jak wyjdzie 13? Kiedy ceny powinny być niższe ? #iphone #ios
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hebul-pebul: ceny spadną na stronie Apple o ile zdecydują się zostawić 11 w sprzedaży po premierze 12s/13 (jakkolwiek go nazwą). W elektromarketach 11 kosztuje mniej od dłuższego czasu, obecnie 2899 zł za 64GB lub 2699/2799 zł jeżeli trafi się jakaś ciekawa promocja. Ceny używanych powinny nieco spaść w dół, ale do jakiego poziomu... Gdybym miał sprzedawać swoją 11 64GB w bdb stanie chyba próbowałbym opchnąć za 2200 zł jak na ten
Właśnie widzę teraz spory ruch w interesie, ludzie sprzedają bo przypalają się na 13 i teraz nie wiem czy po premierze się uspokoi bo kto miał kupić ten kupił czy dopiero się zacznie
Tego którego mam tez kupiłem używanego i śmiga już 3 lata i nic się nie dzieje. Pewnie różnie można trafić ale wystarczy sprawdzić s/n czy to refribiushed czy co i dokładnie obejrzeć tel