Wpis z mikrobloga

@Lomana_LuaLua:
Że w centrum aglomeracji jest hałas do 3-4 w nocy przez 3-4 dni z rzędu, gdzie ludzie wstają do pracy, dzieci do przedszkola itd. to nie spotkałem nigdzie indziej a zaliczyłem w swoim życiu kilka wielkich festiwali. Tauzen mimo swojej wielkości jest mega spokojnym osiedlem.
Do tego na śląskim było sporo eventów które trwały max do 1 w nocy i nikt nie narzekał ale to jak z domówką, jest fajnie
Że w centrum aglomeracji jest hałas do 3-4 w nocy przez 3-4 dni z rzędu, gdzie ludzie wstają do pracy, dzieci do przedszkola itd. to nie spotkałem nigdzie indziej a zaliczyłem w swoim życiu kilka wielkich festiwali. Tauzen mimo swojej wielkości jest mega spokojnym osiedlem.


@Trique: Też wstałem dziś rano i poszedłem do pracy z opaską na ręce. Nie wiem o co masz ból dupy, boomerze. xD
@sylwke3100 masz inne pojęcie sebków
Co to za problem pojechać na 2 lata na produkcję do Holandii albo do Niemiec i potem #!$%@?ć ten hajs na taki pierdoły jak festiwale właśnie? Jakimś dziwnym trafem na harnasia ich nie stać, ale każdy ma audi i bmw xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100 masz inne pojęcie sebków

Co to za problem pojechać na 2 lata na produkcję do Holandii albo do Niemiec i potem #!$%@?ć ten hajs na taki pierdoły jak festiwale właśnie? Jakimś dziwnym trafem na harnasia ich nie stać, ale każdy ma audi i bmw xD

@kogut_20: Bo nikt tak nie robi? Tak tak bo przecież BMW czy audi to kupują od razu z salonu( ͡° ͜ʖ ͡°
@Trique: myśle, ze na paderewie jest częściej hałas niż u Ciebie na tauzenie. W sezonie letnim na sztauwajerach prawie co tydzień jest muzyka elektroniczna :)